Владимир Бучко: “Обережно! Темники російської пропаганди в Україні”

Владимир Бучко

Обережно! Темники російської пропаганди в Україні:
1. Вкид: «Війна не закінчується, бо Порошенку і Ко вигідно торгувати з окупантами». Реальність: «Війна не закінчується, бо Росія намагається відновити колишню могутність імперії. І різні Придністров’я, Абхазії, Осетії, Карабахи, ДНР і ЛНР будуть існувати до тих пір, поки Росія буде вважати, що зможе в перспективі відновити СРСР. Тому війна закінчиться, як тільки у Росії пропадуть імперські амбіції або вона розпадеться на частини та перестане бути імперією».
2. Вкид: «Ця війна буде безкінечною з цією владою. Тільки заради чого гинуть наші хлопці???».


Реальність: «Зміна влади не призведе до закінчення війни. Агресія почалася ще в останні дні каденції Януковича, продовжилася при Турчинові, а потім і при Порошенку. Наші хлопці гинуть за Україну, відстоюючи її незалежність. Багато хто думав, що здамо Крим і Росія заспокоїться, але в результаті ми отримали агресію і на Донбасі. Якщо втратимо Донбас, то агресія буде в інших регіонах, оскільки для Росії ціль – вся Україна.

3. Вкид: «Не має жодної різниці, чи блокадники “раніше судімие”. Чи є вони “агентами Кремля”. Чи “взяла “Самопоміч” гроші і чи торгується вона за посади. Чи “…кинули хлопців напризволяще Семен та Володька”. Чи економічно обґрунтована торгівля з ОРДЛО. Важливо лише одне – частині народу не подобається…».

Реальність: «Люди із сумнівною репутацією не користуються повагою в українців. Народ у нас не дурний і прекрасно бачить, хто є хто. Навіть ті, хто мало цікавиться політикою, рано чи пізно побачать правду. Раніше судимі, аферисти, підстилки Путіна і т.д. – не зможуть реально підняти народ, тим більше, киян, які є активними та політично грамотними».

Владимир Бучко

Top