Павло Бондаренко: “Істерика, яку в останні два дні влаштовують “ліваруцінери”, свідчить що “ліваруція фсьо”

Павло Бондаренко

Трохи фантастики вам у очі та вуха))
П`яту колону Кремля продовжують душити, мов переповнену валізу, що уже не зачиняється. Вже заверещали російські пропагандисти. “Московський Комсомолець” кричить у ефір:
“Открыли задний ряд и вдруг десятки военных вошли в форме в зал”, – заявил депутат, добавив, что не знает кто эти люди”.
Народний депутат – це одіозний любитель Путіна Вадим Рабінович.Це йому привидилася рота спецназу.
Звичайно, військових (та поліцейських) було не “десятки”, а лише п`ятеро, але у страха очі великі. Очевидно, “ліварціонери” на чолі з віце-спікером (партія “Самопоміч”) пані Сироїд, дуже злякалися, що їх прийшли заарештовувати.
Перепетії напрочуд цікаві. Висловлю своє обережне припущення. Це – провокація влади. З оперативної точки зору дуже красива і потрібна. З переляку Сироїд вже накатала заяву в СБУ та Генпрокуратуру про “силове захоплення Верховної Ради” і ледь не військовий переворот. Хоча офіційно “обурені військові” заблокували трибуну, вимагаючи вислухати їхню позицію щодо волань Парасюка що його разом з усіма його родичами “знищують”.
Цікаво, що засідання вів не спікер Парубій (Народний фронт) і не пані Геращенко (БПП), а однопартійниця Гришина-Семенченка. Ну, не змогли перші керівники Ради очолити засідання, буває.
Відтак і оформити візит віськових “за регламентом” хтось “не зміг”. Ага. Так і є.
Ясно і те, що це не була спонтанна ініціатива силовиків, тим більше, що було звернення трьох фракцій щодо їхнього виступу. Коротше – красива “підстава”. ПАП вчергове довів, що має залізні, гм… аргументи
Зараз Сироїд буде відбиватися у звинуваченнях в потуранні Парасюку та Семенченку. Коли здивованому народу покажуть реальні події (а де взяти “десятки невідомих військових”?) – і вона, і Рабінович, і “ліваруцінери” виглядатимуть, м`яко кажучи, не дуже красиво – завадили висловленню альтернативної думки. Народ наш не шибко розуміється на регламенті та інших процедурах. Нард бачить декого у мокрих штанях.
Як прихильник конспірології, не виключаю, що пані Оксана просто не знала тему виступу силовиків, або не повірила у офіційну інформацію. “Ліваруцінери” підозрювали, що зараз буде подання про зняття з Парасюка та Семенченка депутатської недоторканості з наступним арештом.
Як на мене – дуже красивий хід з боку ПАП. Зараз “Самопоміч” разом із Сироїд можна рвати, мов вікопомний Тузік резиновий виріб для зігрівання ніг. Аж до звільнення Оксани Іванівни з займаної посади. Ну і останній дзвінок для “ліваруцінерів”. Бо постійні волання, що ось вже нас ідуть заарештовувати дедалі стають все більш… клоунськими. Це як у казці як хлопчик кричав “Вовк, вовк!”
Істерика, яку в останні два дні влаштовують “ліваруцінери”, свідчить що “ліваруція фсьо”. Залишається вдавати з себе “жертв злочинного режиму”.
“Нас побили мусора и травили газом!!! Побили и потравили Парасюка!!! Готовились стрелять! Было не до фото! Есть травмированные и много отравленных газом!!! Вот как вам такое!” – написав один із соратників Вована.
Ага. Не до фото. Коли треба – у них фото навалом. А тут – лише Вова із замотаною головою, а де він отримав “производственную травму” і що там насправді під пов`язкою на кумполі – ми маємо вірити чесному слову Парасюка і Семенченка.
Головне – у процесі не припуститися помилки, як минулого разу, коли у 2014 році пов`яжзка на макітрі Вови дивним чином кочувала з правого боку на лівий.
Ці волання (що цікаво), одразу підхопили путінські помийниці типу “Вестей”, “Русвесни” тощо.
Нема сумнівів, що вчергове побачимо Вову з бинтами на безтолківці.
Особисто мені дуєже дивно, що на сторінках путінських ЗМІ “укро-фашисти”, “гвалтівники епілептичних вагітних бабусь” якось різко перетвори лися на “активістів”.
Пропутінську агентуру підчепили на гачок і поки що, як вправний рибалка, водять на міцній волосіні. Щоб потім у потрібний момент витягти на сонце. І як будь-яка тварюка з Темряви, бачучи світло на поверхні, вона починає судомливо битися у конвульсіях, розбризкуючи отруту.
Але підсак вже готовий і загострено острогу. Активна чистка скоро почнеться.
Принаймні це – моє особисте враження.


Павло Бондаренко

Top