Ірина Ніка: “Якби наша “хунта” таки була б хунтою…”

Ірина Ніка

Трохи пофантазую.
Якби наша “хунта” таки була б хунтою, то зробила б наступне:
– вислідкувала б усіх, хто підтримує блокади і редути, усіх хто там стояв, усіх хто возив, усіх хто волав. А тоді так: любі мої громадяни, я, хунта, дуже поважаю ваше право на волевиявлення. Тому спеціально для вас буде закуповуватись дорожче вугілля із найдальших країв. І платити ви будете тільки за нього і за доставку, і за переобладнання спеціально для вас відповідної кількості ТЕЦ. Для вас ніякої торговлі на крові, ніяких контактів з ворогом. Але субсидій теж, ніяких безплатних проїздів, ніякого соціального вугілля. Що получили – за то і заплатили. І родини ваші теж. Ми цінуємо ваше право бути незалежними. І тому світло вам теж відрізаємо, обленерго у нас усі теж на крові, вам таке не підходить. Як і мобільний зв’язок та канали олігархів-ригів. Ви принципові, це не для вас. Це для менш принципових .
А також треба завести списочок тих, хто верещав “різать мєнтов!” і хто подібне лайкав і ПОВНІСТЮ відгородити їх від поліції. Повністю. Ріжуть, грабують, гвалтують – це до вови, це не до ментів.
“Що кажете? машинку у вас украли? от горенько, але не можемо вам нічим допомогти, у нас он записано “іван матішинець, кричав, що усі каздли”. Тому вашу машинку буде шукати вова, якому ви довіряєте”.
Податки направити на зарплати парасюку і семену, хай вони їх захищають, приїжджають розбиратись при аварії і видають довідки.


Ірина Ніка 

Top