Роман Кулик: “їбану-ка я в спину цього тіпа! в такому натовпі ніхто і не помітить, а я герой, за дідов!”

Роман Кулик

Взагалі що найбільш взбісило та спровокувало гучний викид матів – це як Різниченка “вивели” із зали. Усі ж такі невєбічес** ветерани труда і ЗСУ, еліта офіцерства, але пхали його двома десятками рук/ніг і переважно у форматі “їбану-ка я в спину цього тіпа! в такому натовпі ніхто і не помітить, а я герой, за дідов!”.

Як це виглядало. Так розумію більшість присутніх учасників громради при МО – це такі ж самі офіцери, як Палій – або відверто русофіли, або бюрократи, що мовчки стояли осторонь, поки армію акуратно ліквідовували, а їм давали освоювати бюджетні кошти.


І ці суб’єкти (що смішно – усі російськомовні, окрім комуніста Цибенка – але ж ми знаємо цих тварюк, комуністи мають талант вчасно перефарбовуватись, піднімати нові знамена чи лягати під нових господарів), ці ветерани хєрпоймичого, натовпом, як стереотипні гопніки з околиць Детройта, проганяють Дмитра до виходу. Реального ветерана, не хєрзначого, а російсько-української війни. Цих рєбят треба викидати з ради й формувати її з нуля.
#охреніливкрай

PS і не забувайте – не МО розпорядник коштів, а мінсоцполітики.

Роман Кулик
Top