Центр “Миротворець”: В УКРАЇНІ ПРАКТИЧНО НЕМАЄ ЗМІ. В ОСНОВНОМУ – КОПІПАСТЕРИ

Центр Миротворец

Цікаве спостереження за українською медіаспільнотою. Новина про зміни щодо сполучення між портами окупованого Криму і Турції в турецьких ЗМІ пройшла у вигляді інтерв’ю їх бізнесмена, який жалівся на збитки. Потім про це написала наша волонтер Катерина Яресько, надала дані щодо учасників цих перевезень, роз’яснила щодо правил морської торгівлі,  дотримуватися яких зобов’язала влада Турції. В Криму взяли коментар у головного кримського паромщика, Станіслава Гвозділова, посібника окупантів, організатора контрабандного переміщення товарів в особливо крупних обсягах, який просто підтвердив зупинку паромного сполучення.


Ці два інтерв’ю разом пішли гуляти по російських ЗМІ, причому матеріал подається викривлено – вони акцентують лише на паромному сполученні, “забуваючи”, що є й багато інших судозаходів, про поставки ільменіту, вивіз з Криму с/г продукції, металобрухту, скрапленого газу, яких теж це стосується.
Що роблять наші ЗМІ?

Вони все повторюють за росіянами.
Це при тому, що є відкриті авторські матеріали розслідувань українських волонтерів, які є першоджерелом, їх використовують наші державні органи для вчинення серйозних дій. А наші журнаглісти вправно передруковують подачу російських ЗМІ, роблячи вигляд, що вони не знають про інформаційну війну.
І як їх після цього назвати?

Центр “Миротворець

Top