Богдан Карпенко: “Пробачте, але підтримувати ідіотизм, який бачив на відео – не можу…”

драка Резниченко

Переглянув відео з Різниченком. Ось мої висновки:

1. Проросійські медійки радо продемонструють це електорату, і збільшать кількість прихильників проросійських сил в Україні, радикалізують їх

2. Наші медійки радо продемонструють це електорату, і збільшать кількість тих, котрі вважатимуть, що країні потрібен самосуд, і він, ще й до того ж, вітається лідерами думки

3. За ці взаємні нападати між учасниками повинно бути покарання, як і Різниченка, так і тих, хто його вдарив у відповідь, а, якщо цього не буде зроблено, то вчергове продемонструється неспроможність влади забезпечити дотримання законності, слабкість влади.

4. Без покарання всіх, хто долучився до бійки, вчергове на всю країну буде заперечено право силовиків на монополію у застосуванні сили. Враховуючи, що зараз активно створюються (і це без адекватної реакціївлади), паралельні об’єднання, які буквально рейдерять право влади на застосування сили, і які, при таких активних темпах та медіапідтримці, скоро почнуть заявляти про себе, як про паралельну владу у воюючій країні, ми дуже швидко наближаємось до реальних внутрішніх конфліктів.


5. Псевдоветеранам величезна дармова реклама, збільшення кількості їх прихильників, статус мучеників у їх проросійських колах.

6. Великий піар поглядам Різниченка, з якими ви можете ознайомитись у його фейсбуці, і потім взятись за голову
.
Тепер до своїх друзів у ФБ: отже, у нас тепер такі люди, як Різниченко, мають право визначати, кого бити, а кого ні? Ну бо там ватний псевдоветеран, значить, закони ми приймати не будемо, щоб той ватний псевдоветеран не міг утримувати проросійські ГО, зате прийдемо, перед всіма камерами його демонстративно вдаримо, а потім прокрутимо це відео, під радісні наші оплески, по центральним каналам. А далі що?

Ось, Парасюк вже ногою бив Пісного, тепер він нападає на Дзиндзю. І все без наслідків. Що ви сьогодні радо вітали? Демонстрацію того, що влада не здатна забезпечити порядок? Що влада не здатна забезпечити рівність перед законом? А, можливо, ви бажаєте тепер влаштувати мордобій зі всіма, хто ватний? А хто ватність буде визначати? Такі люди, як Парасюк, Семенченко, Різниченко? Так, достатньо швидко, вони почнуть бити вас, ну тому що конкретно вас почнуть вважати ворогами, ну бо ви звертатимете увагу на їх непослідовність, кримінал, брехню, та вам же вони самі, як і їх прихильники, багаторазово погрожували, і тільки за те, що ви не розділяєте їх більшовистські погляди, чи за те, що ви підтримуєте ПП тощо, причини найдуться. Цього бажаєте? А далі піде мордобій суцільний? Всі проти всіх? Ви знаєте, що у головах наших людей зараз після роботи “наших” ЗМІ? Ви розумієте, до чого це призведе? Росії залишиться лише спостерігати зі сторони, бо зброї в країну вона навезла вже достатньо.

Розумію, що іду проти популярної думки, і ризикую натрапити на суцільну критику. Пробачте, але підтримувати ідіотизм, який бачив на відео – не можу, і мовчати, споглядаючи цей черговий заклик до самосудів – теж. Бажаєте перетворити країну на Сомалі – я на це не підписуюсь. Все

Богдан Карпенко
Top