Юлия Цепун: “Проект “Стоікон” виник як сокровенність увірування в святість перемоги”

Юлия Цепун Родини Героїв Небесної сотні

Шановні мешканці міста Київ та гості!
Запрошую Вас відвідати виставку “Стоікон”.
З 10 по 14 березня 2017 року, Благодійний фонд “Майдан Гідності”,  Музей Революції Гідності / Revolution of Dignity Museum та НЦДКС «Український дім» презентують проект Roman Bonchuk «СТОІКОН».
Проект “Стоікон” виник як сокровенність увірування в святість перемоги. Складається з іконописних робіт /100 левкасних дошок/ різного тематичного спрямування із зображенням ликів святих, великомучеників та блаженніших, людей та індивідуумів, котрі силою та вірою служіння йшли до перемоги добра, справедливості, моральної чистоти та відповідальності й тріумфу добра на планеті. Лики мають силу й вчасне звернення до них із молитвами та проханнями дисциплінує час, внутрішню природу, світовий простір та пам’ять історії.
Проект складається з багатьох частин різних етапів створення та буде писатись до завершення війни на Сході України, в котрій Україна втрачає найцінніше – Квіт нації.
Першу частину буде презентовано в Києві в Українському домі й передано командирам батальйонів як оберіг святості та захисту від нечисті та силі вірування в землю українську.
Частину іконописних робіт буде освячено в Гошіському монастирі, частину передано через волонтерів на передову, частину передамо капеланами, декотрі поїдуть на передову й будуть освячені на місці на блокпостах як символ захисту та непохитності духу.
Частина іконописних робіт буде передаватись в військові госпіталі, в реабіоітаційні центри та просто віддані бійцям для зцілення та одуження.
Ймовірним є константність проекту та його універсальність: не дивно, що роботи писатимуться постійно й кількісно збільшитимуться до трьохсот робіт.
Слава Україні! Слава Героям!
З нами Бог. З нами святість віків.
ГОДИНИ РОБОТИ:
10 -14 березня з 10:00 до 18:00
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Медіа-центр, НЦДКС «Український дім», вул. Хрещатик,2, Київ
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХОДУ:
Тел. +38 (099) 717 59 95
E-mail: maidanmuseum@gmail.com

Top