Альона Вербицька: “формування Резервної армії є надзвичайно важливим питанням – питанням національної безпеки”

Альона Вербицька Радник начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗС України

РЕЗЕРВНА АРМІЯ.
В контексті того, що в Україні вже три роки триває непроголошена війна, формування Резервної армії є надзвичайно важливим питанням – питанням національної безпеки.
Ми маємо створити надійну систему оборони нашої незалежності та суверенітету, щоб мати можливість дати своєчасну та достойну відсіч збройній агресії, ефективно протистояти ворогу.
Ці істини розуміє кожен свідомий громадянин нашої країни, кожен, хто не лишився осторонь за ці роки протистояння, а найбільше це розуміють військовослужбовці, які пройшли пекло війни і зазнали гірких та болючих втрат своїх побратимів саме через те, що більшість не була готовою до війни… Багато чого не вміли… не знали… і платили за це найдорожчим – життям…
Дуже часто отримую питання щодо стану справ із створенням Резервної армії в державі. А, також щодо процесу організації зборів, матеріально-технічного забезпечення, навчання та вдосконалення бойового мистецтва тими, хто вже став резервістом оперативного резерву першої черги.
Тож надаю стислу інформацію.
Якщо виникають якісь питання чи суперечності, я готова отримати їх від Вас в письмовому вигляді на своє ім’я Письмові запити на інформацію та скарги прошу надсилати на мою електронну адресу:
verbytskaalona@gmail.com
В ТЕМІ повідомлення обов’язково зазначити “РЕЗЕРВНА АРМІЯ”

Top