Сергій Мельничук: “Тимчасова комісія проведе розслідування, дасть висновки і на цьому все закінчиться”

Сергій Мельничук

Сергій Мельничук пропонує Раді посилити контроль за торгівлею з окупованими територіями та Росією

Народний депутат Сергій Мельничук (група «Воля народу») ініціює створення міжнародного депутатського об’єднання задля контролю торговельних відносин з окупованими територіями та РФ. “Я подав заяву на створення міжфракційного депутатського об’єднання. Ми візьмемося за контроль торгівлі з РФ та окупованими територіями. Почнемо з енергоресурсів”, – повідомив він ефірі телеканалу “Рада”.


За словами парламентаря, вже є план дій для роботи депутатського об’єднання. “Для початку потрібно проаналізувати ціни, за якими йде закупка сировини, і відстежити їх зростання аж до складання тарифів. З’ясувати, чому і хто не виконує рішення РНБО, чому силові відомства не проконтролювали це і не покарали винних”, – розповів Сергій Мельничук.

Також він пояснив відмінність запропонованого ним об’єднання від роботи тимчасової комісії. “Тимчасова комісія проведе розслідування, дасть висновки і на цьому все закінчиться. А депутати мають контролюючі функції. Тоже об’єднання буде постійно діяти і слідкуватиме за виконанням процесів”, – сказав Сергій Мельничук.

Воля Народу – депутатська група
Top