Альона Шевцова: “Хто такі демократи і республіканці. Короткий спецкурс для окремих депутатів”

Герой Украины Алена Шевцова волонтер

Хто такі демократи і республіканці))))))
Короткий спецкурс для окремих депутатів.

Демократи – представники найстарішої з нині представлених у Конгресі політичних партій США, головними принципами якої є ліберально-соціалістичні погляди. Засноване в першій половині 19 століття, рух чудово адаптується до будь-яких умов і є однією з ключових сил, що впливають на розвиток Америки. Барак Обама належить саме до даної партії.

Республіканці – представники другої найголовнішою політичної партії США, головними принципами якої є консерватизм і лібералізм. Свою популярність і ім’я політична сила зробила ще на боротьбі з рабством: саме її зусиллями цей пережиток минулого був подоланий в 19-му столітті. Надалі партія досить прохолодно ставилася до боротьби за рівні права з афроамериканцями, зберігаючи консервативні позиції.

Різниця між демократами і республіканцями


Отже, політичні погляди обох партій різняться, і дуже суттєво. Республіканці виступають за збільшення держборгу, обов’язкове медичне страхування, збільшення податків «з багатих». Відповідно, їх електоральна база – це середній клас, найбагатші люди США, корінні жителі Америки. Демократи виступають різко проти: їм подавай безкоштовну охорону здоров’я з обов’язковим медичним страхуванням, збільшення витрат бюджету, введення податків зі надприбутки.

Соціальна база даної партії – найбідніші верстви населення, а також особи, які живуть на посібник (well-fare). Ще одна важлива відмінність – ставлення до смертної кари. Республіканці вважають її збереження необхідним, тоді як демократи за мораторій на її використання. Символ демократів – синій осел, республіканців – червоний слон.

Відмінність демократів від республіканців полягає в наступному:

Ідеологія. Демократи знаходяться на лівих позиціях (соціальний лібералізм), республіканці – на центристських і правих.
Електоральна база. За республіканців переважно голосує середній клас і самі забезпечені громадяни, за демократів – найбідніші верстви населення, афроамериканці, домогосподарки.
Політичні погляди. Республіканці виступають за зміцнення економіки, припинення медичної реформи Обами, агресивну політику, в той час як демократи – за подальше збільшення податкового навантаження і нарощування дефіциту бюджету.
Емблема і неформальна назва. Неофіційним символом республіканців є слон, колір – червоний, а у демократів – осел і синій колір.

Альона Шевцова

One thought on “Альона Шевцова: “Хто такі демократи і республіканці. Короткий спецкурс для окремих депутатів”

  1. ГОСПОДИ ! И после такого позора ещё найдутся идиоты которые поддержат такое ничтожество как гадя хавченко!
    Мне только интересно когда за своих выкормышей начнёт отвечать мама украинской политической коррупции пани Юля Тымошенко.

Comments are closed.

Top