Павло Бондаренко: “ТАМ, ДЕ ГРИШИН-СЕМЕНЧЕНКО, там інтересів України немає”

Павло Бондаренко

Ну шо, поговоримо про хороше? Завдяки “блокадникам” на Лугандонії знайшли привід “націоналізувати” українські підприємства. Були ваші – стали наші. Тепер “торгівля із ворогом” не йтиме. Тепер ворог набиватиме собі кишені напряму, привласнюючи вугілля, кокс, метал та інші “смачні” ніштяки.
Тож, ті 37,1 мільярдів гривень, які сплатили тамтешні підприємства до українського бюджету в 2016 році тепер знайдуть нових господарів. Низький уклін за це Гришину і Поросюку. Майже 38 ярдів, які дістануться бандюкам на снаряди не підуть, нє.
А ще під цю сурдинку в Лугандонії ввели російський рубль в якості єдиної “державної валюти”. Логічно: працівники українських (донедавна) підприємств відтепер не отримуватимуть зарплатню у гривні, тож її ліквідовують. Ще один крок до нового Придністров`я.
І коли, пелять, ви, панове любителі Поросюка і Гришина, убиватимете свої машини на колдобинах, згадайте: недоотримані 38 ярдів – це вартість майже 1,5 тис. км нових доріг. Коли вам у відповідь на посвідку пільговика в автобусі кондуктор скаже “Бог подасть”, згадайте, що на 38 ярдів можна 10 років возити пільговиків бешкоштовно. І коли вашим дітям у дитсадках відмовлять у безкоштовному харчуванні – ситі пики ваших кумирів згадайте.
Закарбуйте собі десь, панове любителі “блокіраторів”. Через брак коксу цілком можуть зупинитися металургійні підприємства України. Я вже про це писав, не повторюватимуся. Зупиняться меткомбінати – зупиняться ГОКи. Зупиняться машинобудівні заводи, які виготовляли обладнання для меткомбінітів і ГОКів. Залізниця втратить мільярди на нездійснених перевезеннях. За ними зупиняться сироварні та ковбасні цехи, бо люди без зарплат не змождуть купувати харчі.
Тож, коли піде ланцюгова реакція і почне валитися економіка, а вас викидатимуть з роботи нафіг на вулицю, в бік Порошенка не верещіть. Ви свою дурість згадайте. І себе проклинайте. Згадайте, що вам розумні люди казали: ТАМ, ДЕ ГРИШИН-СЕМЕНЧЕНКО, там інтересів України немає. Там інтереси Кремля. Бійці “Донбасу” ще 2 роки тому це зрозуміли.
Злякав вас трохи вселенським Апокаліпсисом? Не лякайтеся так сильно. Є надія, що “злочинна влада” і цього разу щось придумає, аби ви мали де працювати і шо кушать. І щоб в мережі був струм, аби ви могли зі своїх ноутбуів далі “зраду” та ненависть розганяти та про “шоколадних бариг” вити.
Шукайте і надалі собі “доброго царя” або царицю, яка вам ковбасу по 2-20 дасть, “долар по вісім” і тисячу гривень впридачу. Але не забувайте казку про те, як замість колоди жаби за царя випросили у Бога лелеку.
Втім, якраз лелеки в якості царів жабам дуже подобаються. Ібо, як сказав американський філософ Ерік Гоффер:
“Людина, яка кусає руку, що її годує, як правило, вилизує чобіт, який її б’є”. Росянам Єльцин не подобався. А от з Путіним все гаразд. Он як круто він труїть, стріляє, саджає…
Блін, як не хочеться бути провидцем лиха…
Як сумно трохи знатися на історії, аби бачити паралелі між крахом Гетьманщини у 17 сторіччі та падінням УНР на початку ХХ через отаких”блокіраторів” та їхніх фанів.
Залишається сподіватися на ще одну мудрість Еріка Гоффера:
“Якщо ми оточені пацюками, значить корабель не йде на дно”...


Павло Бондаренко

Top