Павло Бондаренко: “Безвіз для України фактично може набути чинності на початку червня”

Павло Бондаренко

Нічого не міняється, кажете?
Ну так трохи вам змін у стрічку новин.1. Повідомлення про те, що МВФ не надасть Україні черговий транш виявилося брехнею з Ольгіного, яку розповсюдили деякі антиукраїнські українські ЗМІ.
На запит “Голосу Америки” прес-служба фонду офіційно заявила, що вже нас тупного тиждня Рада Директорів МВФ прийме по Україні позитивне рішення.
“Здароманам”, які два дні плакали у ганчірочку, великий привіт, вас вчергове “поімела” москловська пропаганда.
2. У 2016 році Україна виловила 80 тис. тон риби – найбільше за останні 20 років. Експерти пов`язують це як з реальним зростанням вилову, так і з (увага!) позитивним впливом дерегуляторної політики, завдяки чому риболовецькі компанії припинили (увага!) приховувати реальні об`єми вилову.
3. У Польщі розпочалося будівництво газопроводу «Германовіце-Страхоцина» та газорозподільної станції «Германовіце», які необхідні для розширення газового з’єднання Польщі з Україною.
За будівництво відповідатиме дочірня фірма польської нафтогазової компанії PGNiG – PGNiG Technologie. Вартість проекту 72 млн. доларів.
Україна і Польща домовились про те, що прискорять будівництво газового інтерконектора, який дозволить (увага!) збільшити обсяги поставок європейського газу в Україну.
4. Швейцарія надасть Україні безвізовий режим. Ага, “Європа втомилася від України і розчарована”.
5. Нарешті ще про одну “втому та розчарування”.
У Європейському союзі сьогодні розпочнуться міжінституційні переговори щодо візової лібералізації для України.
Рада ЄС, Європарламент та Єврокомісія розпочнуть тристоронні переговори про проект законодавчого акту щодо скасування візових вимог для українців. Після узгодження документу в рамках тріалогу, в квітні його мають розглянути в Європарламенті, в травні – схвалити у Раді ЄС. Очікується, що безвіз для України фактично може набути чинності на початку червня.


Павло Бондаренко
Top