Miroslav Oleshko: “Так выглядит 5 колона”. ВИДЕО

Мирослав Олешко

Так выглядит 5 колона.
Если человек в военной форме находится не в зоне АТО, а в Киеве и говорит, что настоящий враг – это не Россия, а Президент и украинская власть, можно не сомневаться, что этот человек кремлевская агентура.

Он возглавляет ГО “Армія гідності”, которая на самом деле принадлежит Валентину Наливайченко, который стоит рядом и фактически является человеком Фирташа.
А Фирташ как известно связан с Газпромом.
Более того, Тарас Черновол (как бы с приложением я к нему не относился) провел прекрасное расследование:

“У нього дійсно є певні зв’язки з проросійською частиною команди Трампа, саме він, а не маргінал-кримінальник Атрощенко, міг передати Коену (звинуваченому в агентурній роботі на російські спецслужби колишньому юристу Трампа) пакет для Флінна.

Чи міг він співпрацювати з російськими спецслужбами? Це дуже реалістично. Я не маю зараз належного підтвердження факту деяких візитів тодішнього керівника СБУ в час і місця, де його за означенням бути б не мало, тому поки жорсткі звинувачення відкладу, бо остерігаюся дези.


Але є інша річ, де вже свою думку може скласти кожен. В біографії Наливайченка відзначено такий непримітний факт щодо освіти: «1991—1993 — Червонопрапорний ім. Ю. В. Андропова інститут КДБ СРСР (зараз Академія зовнішньої розвідки). Одержав другу вищу освіту». Коли в 2008 році з цього приводу виник скандал, Наливайченко через прес-службу виправдовувався: «В Інституті Андропова я був останнім слухачем з України. У мене був вибір — залишитися там або повертатися. Я сказав: «Ні, у мене в Україні батьки, буду повертатися». Але тут є маленька деталь. Зверніть увагу на рік закінчення — 1993!!! А вибір у всіх українських слухачів найзакритішої структури КГБ СРСР дійсно був, але в грудні 1991- січні 1992-го. Тоді всім поставили питання руба — присяга, підписання зобов’язань, отримання псевдо, зв’язків, кураторів у Москві або чемодан-вокзал-Україна. Це вже був другий відбір з жорстким вибором і фіксацією своєї позиції. Насправді від осені 1990-го ще в часи СРСР українців почали дуже жорстко перевіряти на лояльність. А вступити в Андроповку в 1991 можна було або громадянину РРФСР або через поглиблену вербовку.

Вибачайте, я ні на що не натякаю, але в ті роки я був депутатом Львівської обласної ради й до нас прибули відраховані з московських інститутів КГБ, ГРУ, Андроповки українці, які відмовилися від вербовки. Там усе було жорстко й не по дитячому…”

Более того, Валентин Наливайченко является единственным политиком, который до сих пор поддерживает и оправдывает все поступки Надежды Савченко.
Хотя уже всем ясно, что Савченко – это марионетка российских спецслужб.

Это видео очень показательное.

Miroslav Oleshko

Top