Юлия Цепун: “буде встановлено іменні стипендії на честь наймолодших Героїв Небесної Сотні!”

Юлия Цепун Родини Героїв Небесної сотні

Президент Петро Порошенко у листі до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зазначив, що з метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні та враховуючи відповідні ініціативи громадськості, необхідно вжити додаткових заходів щодо цього.«Доцільно Кабінету Міністрів України опрацювати питання щодо встановлення державних іменних стипендій найкращим студентам, молодим науковцям, учням на честь наймолодших зі згаданих Героїв (Войтович Назар Юрійович, Поправка Юрій Юрійович, Голоднюк Устим Володимирович, Гурик Роман Ігорович, Максимов Дмитро Вячеславович)», – йдеться у листі.
Президент також вважає можливим встановлення стипендій у навчальних закладах, в яких училися або мріяли вчитися Герої Небесної Сотні – Сергій Нігоян, Дмитро Пагор, Іван Тарасюк, Олександр Плеханов, Владислав Зубенко, Василь Мойсей, Дмитро Чернявський, Ігор Костенко, Сергій Байдовський, Юрій Дяковський.
«З огляду на вагому суспільну значущість зазначеного питання для національно-патріотичного виховання молоді прошу Вас дати доручення відповідним центральним органам виконавчої влади та взяти під особистий контроль вирішення порушених питань», – зазначається в листі.


Инна Аргучинцева щиро тобі дякую!
Завдяки тобі, твоїй ініціативі та праці буде встановлено іменні стипендії на честь наймолодших Героїв Небесної Сотні!
Дякую за твою відданість, за весь твій час, твою роботу яку ти зробила та робиш на протязі цих трьох років!
Пишаюсь тобою!
Успіху тобі!
Дякую!” – 
Юлия Цепун

Ярослава Поправка: “Приєднуюсь до Юлі, для мене це дійсно було неочікувано.Дякую Інні Аргучинцевій за роботу , фанатичне відношення до розпочатої справи, сильну підтримку,віру в позитивне вирішення розпочатої роботи.Від щирого серця бажаю тобі оптимізму,,обходити всіх в трудовому угарі ,ще більше реалізованих ідей ,великих успіхів і підйомів ,отримувати лише позитив від праці і зустрічати на своєму життєвому шляху лише друзів.”

Ірина Гурик:  “Шановна пані Інно.
Переконані, що Ваші знання та багатий досвід істотно допомагають не тільки нашій родині, а й іншим. Доказом чого, є вирішення ряду питань, при виникненні яких, ми завжди своєчасно отримували відповідь та допомогу там, де вона необхідна. Окрім цього ми відчули турботу, повагу, уважність до всіх нас.
За ваше чуйне відношення, за співчуття, за індивідуальний підхід до кожного з нас, за допомогу, за роз’яснення по кожному питанню, яке в нас виникало, висловлюємо Вам вдячність за Вашу роботу та професіоналізм! Бажаємо нових успіхів у Вашій такій потрібній роботі, а також міцного здоров’я та більшого оптимізму! З повагою, родина Гурик.”

Тамара Швец: “Дякую за те що ці ТРИ важкі роки ти піклувалась про родини загалом і про кожну окремо. За те що біль кожного хто до тебе звертався пропускала крізь себе. ХАЙ БОЖЕНЬКА ТЕБЕ ОСЯЄ ЛЮБОВ*Ю, а з ЛЮБОВ*Ю ти подолаєш всі негаразди. НАСНАГИ, НАТХНЕННЯ ПОРУЧ ПЛЕЧЕ ВІРНОГО ДРУГА! ДА БУДЕ НА ТО БОЖА ВОЛЯ !!! ДОБРО ЙДЕ ДО ДОБРА !!! ШУКАЙМО В УСЬОМУ ПОЗИТИВ і ЗНАЙДЕМО ! ! ! ЩО ШУКАЄМО ТЕ Й ЗНАХОДИМО !!! ТРИМАЙМОСЯ !!!”

 

 
Top