Богдан Карпенко: “У агентури прямо на лобі печатка РФ стоїть, а вона далі депутат”

Андрій Артеменко

Зібрав тут цікаву інформацію з абсолютно доступних джерел:02.07.2016 Апеляційний суд Києва відпустив екс-начштабу батальйону територіальної оборони “Айдар” Валентина “БАТЮ” ЛИЛОХІТА на поруки депутатів Верховної Ради. На поруки ЛИЛОХІТА взяли народні депутати: від фракції “САМОПОМІЧ” Семен СЕМЕНЧЕНКО та Єгор СОБОЛЄВ, від “РПЛ” Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.

6.11.2016 На початку листопада луганський осередок партії Валентина НАЛИВАЙЧЕНКА «Справедливість» очолив екс-командир спецроти батальйону «Айдар» Ігор РАДЧЕНКО на прізвисько «РУБЄЖ».

12.02.2017 Ольга Решетилова: “Пам’ятаєте, влітку СЕМЕНЧЕНКО і Ко перекривали Хрещатик, щоб звільнити з-під варти БАТЮ, Валентина ЛИЛОХІТА? А заразом із ним ще одного колишнього айдарівця – Рубєжа, Ігоря РАДЧЕНКА. БАТЯ і РУБЄЖ проходять по одному кримінальному провадженню, одна із статей – бандитизм. БАТЯ зараз один із організаторів БЛОКАДИ. А що РУБЄЖ? Приїхавши після зйомок в Сєвєродонецьк, ми зустрілися з людьми з компетентних органів, які пильно відстежують діяльність РУБЄЖА (а політичні амбіції Ігорька ні для кого не є секретом). Як нам повідомили, РУБЄЖ на той момент уже зустрічався з БЛОКАДНИКАМИ і пообіцяв їм силову підтримку в разі чого. Поясню. РАДЧЕНКО давно і наполегливо працює над формуванням озброєного угрупування, воно частково легалізоване як підрозділ охорони громадської безпеки підприємства “Зоря”, що належить опоблоківцю Юрію Бойку (про зв’язок РУБЄЖА і Бойка неодноразово говорили і писали місцеві активісти, а про його зв’язок з близьким соратником Бойка Дунаєвим писала Maria Tomak). Відтак, ми очікували появи тітушок РУБЄЖА десь збоку БЛОКАДНИКІВ. Яким же було наше здивування, коли БЛОКАДНИКИ самі заявили, що тітушки, які нібито на них нападали, мають стосунок до “Зорі”. Ще раз. Спочатку РУБЄЖ обіцяє підтримку БЛОКАДНИКАМ, а потім відправляє тітушок нападати на них. Дивно, нє?”


15.02.2017 Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО: “З приводу БЛОКАДИ
Торгівлі з агресором і окупантом бути не може. Тому слід назвати відповідальних за ганебну торгівлю на війні та зраду кожного українського добровольця, волонтера, героя. «Справедливість» заявляє: торгівля на війні, організована президентом Порошенком, за злочинної співучасті громадян України, які займалися і займаються фінансами, енергетикою – Демчишина, Вовка, Насірова. Ця торгівля має бути зупинена. А згадані особи притягнуті до відповідальності. Принцип справедливості у цьому питанні – понад усе!”

19.02.2017 Нардеп АРТЕМЕНКО (РПЛ) передал Белому дому “компромат” на Порошенко и план нормализации отношений с Россией.

20.02.2017 Бывший глава СБУ, лидер движения “Справедливость” Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО подтвердил, что он действительно передал Министерству юстиции США документы, якобы подтверждающие причастность президента Петра Порошенко к коррупционной деятельности. Об этом он сказал на пресс-конференции в Институте Горшенина, комментируя заявление нардепа Андрея АРТЕМЕНКО о получении “компромата” на Порошенко от НАЛИВАЙЧЕНКО.

P.S.

ВІКІПЕДІЯ:
АРТЕМЕНКО Андрій Вікторович: Надавав фінансову підтримку опозиційній організації «Правий сектор», яка виступила проти підписання угоди з В. Януковичем в присутності послів та лідерів опозиції. Ядром цієї організації стали Всеукраїнська організація «Тризуб» ім. Степана Бандери, громадська організація «Патріот України», партія УНА-УНСО, з керівником якої — Миколою КАРП’ЮКОМ, А. АРТЕМЕНКО познайомився ще під час свого ув’язнення.

Трішки історії з минулого року: 11.07.2016 Апеляційний суд Києва відпустив з-під варти айдарівця Ігоря РАДЧЕНКА, відомого під прізвиськом “РУБЄЖ”, на поруки трьох народних депутатів. Його взяли на поруки народні депутати Андрій АРТЕМЕНКО (РПЛ), Олександр Опанасенко (САМОПОМІЧ), Хвича Мепаришвілі (НФ)

Медійна ініціатива за права людини:
“…І на завершення – ще два штрихи до портрету Андрія АРТЕМЕНКА: Саме на його дачі перебував Микола КАРПЮК (що з’ясувала колись Nastya Stanko) напередодні фатальної поїздки, яка завершилася для Карпюка кавказькими СІЗО, а потім і Владімірскім централом…”

Богдан Карпенко

Top