Paul Dalnoboy: “Державне вугілля блокувати легко, особливо, якщо за це ще й добряче платять”

Семен Семенченко

КАД: ПОГОВОРИМ О БЛОКАДЕ ілі КОМУ СЛУЖАТ НАРДЄПИ НА РЄДУТАХ

“А хочете прикол? Зараз купа офісно-диванних борцунів і фельдмаршалів диванних військ піде на штурм і затаврує мене як зрадника поцріотичного суспільства, але менше з тим.

Розмовляв щойно з родичем, який працює на ЦГЗФ. Для підтвердження. Вони працюють з російськими вугіллями. Із Сибіру. Постійно. Обсяги – сотні тисяч тон. Десь у сотню разів більше, за ті нещасні 100-300 вагонів, що їх переганяють з Лугандонії.
Сьогодні прибули чергові 63 вагони, тобто десь 4 тисячі тон.

На “злочинну владу” давайте не наїздити, бо це контракти приватні. Серед тих, хто завозить російське вугілля, за чутками – великий критик пан Тарута. Російське вугілля везе не уряд – його везуть власники приватних компаній.


Питання: чому ані Поросюк, ані Насіння ці потоки не блокують. Вони лише вугілля з ДЕРЖАВНИХ шахт блокують.
І є в мене така підозра, що крім замовлення, у Поросюка та Насіння ще один барєр є, якій не дозволяє розгледіти сибірське вугілля. Знаєте який?

Державне вугілля блокувати легко, особливо, якщо за це ще й добряче платять. А от заблокувати десятки потягів з вугіллям, які йдуть до СЕРЙОЗНИХ людей, які можуть і реальних тіпа братків викликати та кількох снайперів – тут Семен і Вован морозяться. Знають – відвезуть у лісок і повільно намотають кишки на іржавий лом. А головне, за це не платять.

Коротше – дві дешеві повії.
А ті, хто цих дешевих повій пхає у телевізор – дешеві сутенери.

Сьогодні до України з Росії прибуло 4 тисячі тон вугілля. Нишком. І Поросюк про це мовчить, мов риба об лід.
Все що треба знати про Поросяюка, а також про те, хто його танцює.
Шютка юмору така, да?”

Paul Dalnoboy

Top