Роман Зайцев: “Патріотам” майдану-100500 присвячується”

Центр Миротворец

Ось на скрині та людина, яка вас за ніс водила довгий час. Це вона майже в кожного з вас у кільках обличчях у френдлістах. Сергій Жук ФСБ
Це ви – притирки – розповсюджували її заклики з дестабілізації ситуації в нашій країні під різними приводами (ліпецька фабрика, злочинна влада, СБУ не працює тощо).
З деякими з вас я особисто спілкувався, показував вам, що вас філігранно використовують, що ви тупі корисні ідіоти.
Але ви мені не вірили. Докази не сприймали. Я навіть показував вам, що деяких з вас повністю контролювали з рф, зламавши пошту та акаунти у фб. І мені навіть доводилося знаходити шляхи щоб показати вам-придуркам, що це так. І нічого кращого ви не придумали, як на ці попередження нахамити й сказати, що ці злами були зроблені Миротворцем (тупа ви вишевата грьобана). Вам все одно подобалося те, що вас росіянці, як баранів використовували проти нас та нашої країни.
Навіть більше скажу: Коли деяких з ваших “колег-патріотів” за співпрацю з спецслужбами країни-агресора будуть арештовувати, ви також будете кричати, про катів з нереформованого СБУ та злочинну владу. Тут немає сумнівів, корисні ідіоти, бо як ще вам прикрити той сором, що ви нафаршировані агентурою ворога більше, ніж всі правоохоронні органи України? І ви це знаєте не гірше ніж я.
Мені зараз дуже цікаво, чи хтось з вас визнає те, що вас використовували?
Чи знайдеться серед вас той, хто визнає, що я був правий, коли казав, що вас опосередковано використовували, як багаторазовий ТАМПАКС?


Сергій Жук ФСБ
А СБУ ТАКИ ПРАЦЮЄ І ЦЕ ВИЗНАВ ВОРОГ. А ОТ ВИСТАЧИТЬ ЧИ НІ РОЗУМУ ВИЗНАТИ ЦЕ ВАМ – ВЕЛИКЕ ПИТАННЯ.

Роман Зайцев

One thought on “Роман Зайцев: “Патріотам” майдану-100500 присвячується”

  1. Дурнів таки багато. Та не всі разом ходять! Ніхто не визнає що він таки дурень . Гарантую!

Comments are closed.

Top