Mason Lemberg: “Роттердам +” дурень = “патріотизм”

Роттердам плюс

Зазвичай я дуже рідко звертаю увагу на істерики так званих “зрадофілів” і ще рідше апелюю цим істерикам. Але це саме той випадок, коли треба звернути на це увагу, бо:1) в істериках про “Роттердам плюс” – є “зрада”
2) ці істерики на руку клоунам, які влаштували фейкову блокаду Донбасу і всім, хто за ними стоїть
3) істерики підтримують і розігрівають григоришинські шавки
4) істерики можуть бути вигідні Ахметову
5) кількість “експертів” і “експертних постів” в моїй стрічці досягнула рекордних рівнів і мені вже гидко на це дивитися
Тому, на правах неексперта в енергетиці, але на основі перевіреної офіційної інформації, я спробував знайти правду в питанні “Роттердам плюс”. Детально про це тут – http://tverezo.info/?p=11737 з лінками і пруфами.
Мої висновки:
1) Вся істерика про “Роттердам плюс” – штучна і в інтересах олігархів
2) Роттердам плюс не діє
3) Всі “експерти”, які пишуть про діючий Роттердам плюс – повні дурні або професійні маніпулятори, які навіть не читали методики і не аналізували ціни на голландській біржі. Відтак, всі розрахунки того як вас обманули – повний фуфел.
4) ПОПРИ ЦЕ: методика існує і методика КОРУПЦІЙНА, її треба відміняти
Отже:
1) Ми маємо проблемну і корупційну методику, яка приведе до мільярдних втрат для держави в інтересах “розробників методики”. Це добре, що по факту вона не працює
2) Ми маємо григоришинських експертів з енергетики, які використовують момент не для зміни методики, а для мочілова влади і конкурента Григоришина по бізнесу.
3) Ми маємо купу фейсбучних “експертів”, які оруть про “Роттердам плюс”, так і не відкривши самої методики розрахунку, не відкривши сайту біржі і не переконавшись, що Роттердам плюс не діє.
4) Ми маємо людей, які “чомусь” заблокували весь Донбас”
5) Ми маємо купу ідіотів, що вірять в усю цю хрень і під заклики “Русскої весни” йдуть на інтернет-майдан заклікувати злочинний режим до смерті.
6) Ми маємо “експерта”, який подав суд на Ахметова, нарахувавши 10 млрд. збитків для держави і оспорює формулу, яка не діє. Яке рішення прийме суд? – Суд, звичайно ж, відхилить позов експерта, бо нема цих збитків, ймовірно причепом визнавши методику законною (це була поширина практика судів, коли завдяки фейковим позовам, узаконювались потрібні речі).
Скажіть мені, чиї інтереси відстоює людина що істеріть про “Роттердам плюс”, не вивчивши ситуацію? До кого апелює цими істериками і що намагається досягнути?
Відстоює інтереси держави, апелює до Гройсмана, намагається скасувати Роттердам плюс? – А як Гройсман (який навіть не має на це повноважень) може скасувати те, що навіть не діє?
Ні, перебуваючи в “темноті” і не бажаючи знати правду, а бажаючи істерити, така людина лобіює інтереси одного олігарха, який воює проти іншого, інтереси військового злочинця, який намагається виторгувати імунітет фейковим блокуванням інтереси корупціонерів, які придумали прікольну методику і інтереси Ахметова, який ймовірно може узаконити її через суд.
І цей приклад один з багатьох прикладів, коли суспільство замість користі державі і замість боротьби з корупцією (реальної боротьби шляхом озвучення правильних дій і вимог) стає корисними ідіотами в руках ляльководів.
Mason Lemberg


Top