Володимир Мартинюк: “Так зване блокування має за мету виправдати неминуче закриття шахт на окупованих територіях”

Семенченко Гіркін

Хакери групи FalconsFlame, восени минулого руку зламали поштову скриньку т.зв. “міністерства” вугілля і енергетики ДНР” та вилучили з дампу документ під назвою “Оцінка стану вугільної промисловості ДНР”. В документі шахтарські райони ОРДЛО називають як “території з підвищеною соціальною напруженістю”. Згідно документу із 150 шахт окупованого регіону 120 шахт фактично не працюють, або працюють з перебоями . Багато з них фактично вже порізані в металолом. Для російської влади великою проблемою виявилося пояснення місцевому населенню причин планованого Москвою закриття ще більш ніж двох десятків шахт. Це означає позбавлення роботи десятків тисяч шахтарів і робітників на пов’язаних з цими шахтами підприємствах і службах.
Для Росії вкрай важливо знайти пояснення для процесу перетворення окупованих територій на аналог депресивних Абхазії та Осетії, подальшої “етнічної” зачистки окупованих районів від людей, які могли б на якихось виборах симпатизувати Україні, зведенню місцевої “економіки” виключно до найманства у російських військових формування, обслуговування військових частин та військових баз Росії.
Так як це зараз є в Абхазії, Південнй Осетії і Придністров’ї.
Тому так зване блокування має за мету виправдати неминуче закриття шахт на окупованих територіях, знищення і вивезення на територіїю Росії всіх нормально діючих підприємств. Зробити в очах тих, хто там залишиться, винними в цьому українців та українську владу.
Хоча це робиться під керівництвом таких “щирих українців” як Костянтин Грішин (псевдо -Семенченко), який вже завів у засідки і пастки сотні українських добровольців та волонтерів, фактично знищив цим український опір в окупованій частині Донеччини. Осередком цього опору мав би стати добровольчий батальйон “Донбас” , який після великих втрат, і особливо після передачі в руки російських спецслужб бази даних добровольців “Донбасу” – з адресами проживання сімей добровольців на окупованих територіях, просто самоліквідувався і перейшов у склад регулярних частин ЗСУ.
Персонально Грішин разом Корбаном є тими, які заманили тисячі українських добровольців, а з ними і солдатів ЗСУ у так звану “Іловайську западню”. Знаючи, що вже протягом місяця до того, в Іловайську, в день і в ночі, російські специ заливали потужні залізобетонні укріплення і доти.
Дуже наївно і легковажно надіятися що Грішин-Семенченко, який очевидно винен у смертях таких відомих людей, як випускника американської військової академії Вест-Пойнт Марка Паславського і командира батальйону чеченських добровольців Іси Мунаєва, зараз щось нарешті почав робити на користь України.
Тому що це, фактично спеціаліст з гібридної війни в російському стилі, правдоподібно навчений в Москві, де він у 2006-2008 роках нібито навчався на двохрічних режисерських курсах. Десь там, де на студії “Мосфільм” подвизався “історичний реконструктор” Ігор Стрєлков-Гіркін.
Знаю, що тоді Росія вже почала підготовку спеціалістів з гібридної та інформаційної війни. До речі подібну практику маскування підготовки “спеціалістів” для ГРУ МО СРСР детально описує у своїх книгах Віктор Суворов (Різун).
Цікаво, що пов’язання Семенченка і Стрєлкова засвітилися ще восени 2014 року, коли виявилося, що проведення затіяного Сменченком “пивного фестивалю” на території ВДНГ в Києві було “доручене” фірмі , в засновниках якої числився… Стрєлков-Гіркін.


Володимир Мартинюк

Top