Nuss Pavlo: “ЗМІ цілком свідомо ігноруватимуть вичерпану відповідь Президента”

Павел Нусс

Мене не перестають неприємно дивувати політики, які нехтують украинскою перспективою перемоги над російським варваром, і заради отримання політичної влади та здійснення спроби реваншу, не прикриваючись, абсолютно відверто і з усіх екранів зомбоящика звинувачують Верховного головнокомандуючого ЗСУ та Президента своєї країни в намаганні йти на поступки ворогові, і поступитися національним інтересом та принциповими умовами політичного компромісу заради миру.
Найважливішим навіть є не брехня коллективного путіна-тимошенко. Проблема полягає в тому, що ціла низька українських ЗМІ цілком свідомо ігноруватимуть вичерпану відповідь Президента щодо можливості проведення виборів на окупованій території за присутності іноземних військ.
Тому прошу максимально поширювати державницьку позицію політика, Президента, який знає як і чим побороти ворога, і бере на себе відповідальність за цей стратегічний курс.


Офіційно: “Проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є твердо та абсолютно неможливим», – сказав Глава держави Петро Порошенко, відповідаючи на запитання щодо нещодавньої заяви Надзвичайного і повноважного посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля.

Проведення виборів на окупованій території за присутності іноземних військ є неможливим – Президент

Nuss Pavlo

Top