Джон Смит: “Защитники “блокады” уже слились по поводу семенченко”

блокада ОРДЛО Семенченко Пастух

Доказательство, что организаторы операции “блокада”, это люди которым важно поднимать вокруг кипиш, скандалы, сталкивать людей лбами, а конструктива там кот наплакал.
“ДЕПУТАТСЬКА ГРУПА З ПЕРЕВІРКИ ОБОРОННИХ КОНТРАКТІВ ПРОВАЛИЛА СВОЮ РОБОТУ – УКРОБОРОНПРОМ
Жодного засідання, жодної поїздки на підприємства, жодної реальної інспекції – такі невтішні підсумки майже двомісячної роботи депутатської групи з перевірки оборонних підприємств.”
“Ми розчаровані та розлючені водночас, адже побачили повну байдужість та непрофесійність. “Укроборонпром” самотужки, з метою більшої відкритості та прозорості ініціював таку перевірку. Але реальна робота показала, що депутатів цікавлять голосні заяви та політичний піар.
http://ukroboronprom.com.ua/…/deputatska-grupa-z-perevirky-…


Был среди организаторов этого наезда на Укроборонпром и действующий “лидер блокады” Тарас Пастух. Садонемощ.
Поднимал истерику про неймовірну корупцію в Укроборонпроме. Требовал показать секретные контракты. Откуда-то брал цифру, что “За останні два роки п’яту частину оборонного замовлення розікрали”.

“Маючи вищий рівень допуску до секретних документів, він не може домогтися відповідей на жодне своє запитання щодо того, як концерн розпоряджається отриманими мільярдами.”
Очень хотел увидеть контракты с грифом “цілком таємно”:
“Нехай керівництво дасть відповідь, можливо, корупції немає (но при этом “п’яту частину розікрали”), але на сьогодні ми можемо лише здогадуватися про це. А чому ми не можемо побачити ці контракти, викликає ще більше питань”

Подпевал Егогка Зимин с Сахалина, в миру Соболев:
«Наш колега Тарас Пастух, член оборонного комітету, не може отримати доступ до інформації, яка, наприклад, в США відкрито розміщена на сайті, – констатує Егогка Соболєв. – А він, маючи доступ до держтаємниці, не може отримати прості дані. І це питання не лише фінансового контролю, а й обороноздатності».

Защитники “блокады” уже слились по поводу семенченко, понимая, что этот персонаж в качестве “лидера” лишь компрометирует весь перформанс, и съезжают, что у “блокады” “есть и другие лидеры”. Сдался типа, вам тот семенченко. Там и вася, и петя, и Тарас Пастух вот.

Ну вот – Тарас Пастух.
Устраивал “коррупционный” кач вокруг оборонки, закатывал истерики, что не показывают секреты, а когда ему сказали – ок, иди покажем – фить хвостом и теперь он блокадчик.

Джон Смит

Top