Дмитро Вовнянко: “Грунт для “зради” із контрабандою зброї у ОРДЛО підготували бойовики?”

От як буває. Написав я про брехню “блокадників” класу “Укрзалізниця возить боєприпаси терористам”, розповів що від роду-віку цивільна залізниця військові вантажі не возила (для цього армійські ВОСО існують, в російській армії – особливо) і що дозволяючи нам контролювати залізницю на їхніх теренах, сепари, по суті, передають графіки своїх перевезень в ГУР нашого генштабу та самі створюють дах для нашої агнетури на окупованих теренах.
А у відповідь мені в приват – пост від знайомих волонтерів. І повідомляють ті волонтери зі слів своїх контактів з того боку, що терористи, знаєте що роблять?
В депо на своїй території масово зчищають з російських вагонів російські маркування і ставлять на їхнє місце маркування Укрзалізниці. Ну, вантажні вагони-то одні й ті самі – теплушки, “8 коней, або 20 людей”. Різниця – лише в емблемці та спецфічному тексті, нанесеному під трафарет спільного совкового зразка.
І помітили цей процес там ще пару тижнів тому – тобто ще ДО того як “блокадники” занили про УЗ яка допомагає терористам.
Тобто виходить, спершу пацаки підготували грунт для “зради”, а потім “блокадники” захоплено проспівали про зраду на своїх ресурсах?
Мені от до сказу цікаво. А всім цим Парасюкам, Семенченкам та Сироїдам не буває страшно, що в день коли Москва остаточно і документально визнає свою поразку у цій війні, їм хором доведеться тікати з України на іншу планету? Бо коли Москва почне як у 90-і, канючити харчі для голодуючого населення – відкриється чимало документів не тільки по цій блокаді, а можливо й по Іловайську…
І бабЮля ж їх на свій літак не візьме…


Дмитро Вовнянко

Top