30 окрема гвардійська механізована бригада: “межам цинізму ворога немає”

72 ОМБР Чорна бригада

Межам цинізму ворога немає.
Вчора ввечері під час моніторингу відео з камер відеоспостережень,  які виставлені в напрямку Новоласпи (район нашої Старогнатівки) було виявлено вихід снарядів з реактивної системи залпового вогню ГРАД з території непідконтрольній нам.


“Прихід” було зафіксувано в районі села Новоласпа, яке знаходиться на підконтрольній ворогом території. Трохи згодом наші позиції в районі Старогнатівки були обстріляні з мінометів 120 калібру. Складається враження, що ворог навмисно обстрілює свої території щоб мати підстави та причини здійснити обстріл наших позицій.
Якщо брати ситуацію за три дні, то щодня,з ранку до пізнього вечору, ворог не припиняє обстрілювати наших хлопців зі стрілецької зброї, гранатометів різних типів та кулеметів різного калібру. Щодня противник застосовує озброєння БМП-1 та протитанкові керовані ракети. Найбільш напружена ситуація залишається на Докучаєвському напрямку та поблизу Новогригорівки. Та незважаючи на це, бойовий дух наших захисників на високому рівні.
ХОЧЕМО ВИСЛОВИТИ НАЙЩИРІШІ СПІВЧУТТЯ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ 72 Гвардійська ОМБР
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ПІДНІМАЮТЬСЯ НА НЕБЕСА І ЗВІДТИ СПОСТЕРІГАЮТЬ ЗА НАМИ. Хлопці, ми ВАС не підведемо та не посоромимо!!!
СУМУЄМО З ВАМИ ТА ПРОДОВЖУЄМО ЗАХИЩАТИ НАШУ УКРАЇНУ РАЗОМ!!!

30 окрема гвардійська механізована бригада
Top