Володимир Мартинюк: “#Блокадурка Імені Кім-Чен-Ина та Вови Путіна”

блокада ОРДЛО Семенченко Пастух

Акцію Семена Семенченка та Володі Парасюка щодо блокади товарообігу через лінію розмежування між Україною та ОРДіЛО підтримали терористи ЛНР.А “вітчизняні” бойкотери тим часом намагаються не допустити ввіз антрациту з ЛНР в Україну, і таким чином в період найбільших морозів зупинити українські ТЕЦ, які без з антрациту на жаль не працюють.

Організатори “движняка” для свого виправдання фактично обстоюють “основну тезу” Путіна про те, що війну у Донбасі фінансує і забезпечує не Росія, а нібито економіка захоплених районів. Але якби це дійсно було би так , то росіяни не вивозили б до Росії всі діючі підприємства на цій території, і не закривали, та не вирізувала в металолом ті, які їй не потрібні.


Також посилаються на досвід блокади Криму. Але ОРДіЛО на відміну від Криму, не було оголошено Кремлем частиною Росії. Тому це в очах всього світу взагалі беззаперечна і безспірна частина України. Блокада цих районів з нашого українського боку, фактично є визнанням і підтвердженням їх “російськості” – більше того це є підтвердженням другої тези Путіна – “В Україні не російське вторгнення, а громадянська війна”.

Між якимись нібито проукраїнськими і нібито русофільськими силами.

Свого часу в 1946-1948 роках мій батько Степан Мартинюк відповідав по лінії ОУН-УПА за організацію “контрабанди” продуктів харчування в голодуючі райони Східної України. Його напрям роботи – північна Україна . Продукти переправлялися вагонами (!!!) в Білорусію, вірніше в білоруське Полісся, де на той час також була мережа загонів та підпілля УПА.

Продукти перевантажувалися на вози, човни, сани, велосипеди і просто пішо, та переправлялися через кордон в Україну.
Все це загалом продавалося на підпільних ринках, але це був прорив фактичної голодоморної блокади Пінічної та Центральної України. Як свідчить статистика смертність там в у 1946-1947 роках була найменша.

А от на Півдні, куди не доходила “контрабанда” ОУН-УПА спостерігалося масове людоїдство…

Слава богу тоді в Україні, особливо на Західній ще не було клінічних ідіотів, які могли б повірити закликам “блокувати” східну Україну, бо там мовляв всі за червоних, росіян і Сталіна, то ж нехай помирають з голоду.

Організатори теперішнього блокування – суміш дурнів, корупціонерів, рекетирів та російських агентів, які хочуть брати відкати з “контрабанди” та створювати потрібний фон для російської пропаганди в Європі та США.

Володимир Мартинюк

Читайте также: Вадим Альперин ввозит в страну контрабанду на несколько миллионов за раз

2 thoughts on “Володимир Мартинюк: “#Блокадурка Імені Кім-Чен-Ина та Вови Путіна”

  1. Как можно доверять человеку, который был Костей, стал Семеном, завтра будет Магометом, послезавтра Исааком?! Что у людей в голове!

  2. Тоді не було Ахметова, Фірташа, Льовочкіна, опозиційного блоку….

Comments are closed.

Top