США: події останніх днів – суцільна зрада для Росії

У РФ зрада!
1) Зустріч Путіна і Трампа.
Пєсков: «Це не будуть наступні тижні, давайте сподіватися на краще, на те, що ця зустріч відбудеться в найближчі місяці»Олексій Венедиктов: «Порошенко домовився з Трампом про зустріч в лютому. Тереза Мей зустрінеться з Трампом на наступному тижні або розраховує зустрітися – йдуть переговори. У нас (в РФ) ніяк телефонну розмову не можуть провести. Ми готуємо телефонну розмову…
2) Кандидат в міністри фінансів США в адміністрації Дональда Трампа Стівен Мнучін про санкції: «на 100% підтримую санкції проти Росії»
3) 98 із 100 сенаторів проголосували за “Скаженого Пса” Джеймса Меттіса на посаді глави Пентагону. 98 із 100!
Меттіс про агресію РФ в Україні:
“У Криму і Україні йде війна. Дії Росії в Україні я вважаю можливо найнебезпечнішою ситуацією з кризовим потенціалом для всього регіону”
“Люди питають, а чи не сказився Путін, чи він втратив глузд? На мою ж думку проблема не лише у Путіні, а у Росії взагалі. Кажуть, що щойно піде Путін, стане краще. Думаю, це мрії”
“Путін лягає спати, знаючи, що він може порушити всі правила, а Захід все одно буде намагатися грати за правилами. Це дуже небезпечна дихотомія”.
“Росія не вважає сусідство з демократичними країнами позитивом. Вона хоче гарантувати безпеку для себе, сіючи нестабільність навколо”,
На думку Меттіса, в майбутньому Росії може загрожувати розпад.


Інформаційні війська України

Top