Мінекономрозвитку: #підтримую_Уляну_Супрун

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, як і багато наших колег в Уряді, прикро вражене інформаційною кампанією, яка розгорнулась проти тимчасово виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та її команди. Ми висловлюємо свою повну підтримку реформі, яку провадить Міністерство охорони здоров’я України, та закликаємо зупинити публічну дискредитацію дій доктора Супрун.


Наша команда як ніхто інший розуміє складнощі та виклики, з якими доводиться стикатися у впровадженні реформ. Зокрема, супротив прозорим закупівлям лікарських засобів має багато спільного із супротивом корупціонерів під час впровадження електронної системи ProZorro. Ми стикалися з активною протидією тих, хто набивав кишені на непрозорих “паперових” схемах. І хоча ми й досі стикаємося зі спробами маніпуляцій і саботажу, реформа публічних закупівель триває і демонструє переконливі результати.

Рішучі та сміливі дії з боку доктора Уляни Супрун викликають відчайдушний спротив старої системи. І це зрозуміло, адже нова команда має на меті зруйнувати численні корупційні схеми та провести глобальну реформу системи охорони здоров’я. Ми впевнені, що всі сумлінні лікарі, активісти, науковці, експерти та прості пацієнти підтримають дії нової команди МОЗу і не піддаватимуться на маніпуляції від учасників тіньових схем.

Робити реформи ніколи не просто, але необхідно. А робити реформу в сфері охорони здоров’я – життєво необхідно. Ми впевнені, що стратегія, яку пропонує доктор Уляна Супрун – це шлях до якісної, сучасної та ефективної системи охорони здоров’я в Україні. Це гідна компенсація для лікарів, це добре обладнані лікарні. Це ліки та лікарські засоби за доступними цінами. А головне – це нова сучасна система, яка побудована навколо і заради інтересів пацієнта.

Єдиний спосіб цього досягти – знищити корупцію та побудувати в Україні нову, сучасну і технологічну систему охорони здоров’я. І ми повністю підтримуємо команду доктора Уляни Супрун на цьому непростому шляху.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Top