Павло Бондаренко: “Підлий Порошенко так і не здав Україну в обмін на Ліпецьку фабрику”

Сталася величезна трагедія.
Непоправне лихо.Страшна біда.
Триндець.
Пісець.
Корпорація “Рошен” оголосила про закриття Липецької фабрики. Зовсім. А яка була тема для “зради”!
Мінімум раз на місяць Порошенко “здавав” Україну Путіну в обмін на можливість годувати росіян своїми “барбарисками”. А на 23 лютого в мережі з`являлися фотки шоколадок “Рошен”, що їх тіпа виробляють на Ліпецькій фабриці з колорадською стрічкою на обгортці й вітанням зі святом. А тих, хто доводив, що Ліпецька фабрика взагалі не має лінії з виробництва шоколаду можна було зі смаком обізвати “порохоботами” і зі смаком забанити.
Звичайно, ми ще прочитаємо на сторінці у Касьянова, що це на його вимогу Порошенко закрив Ліпецьку фабрику. Ми ще послухаємо Гнапа, Найєма. Тимошенко, Толіка Гриценка, Таню Монтян, Вову Поросюка. Ми ще почуємо Сірожу із змученим квартирним питанням обличчям та решту борців з корупцією та “зрадою”, шо то вони добилися…
Але то вже буде ” не те”…
Головне, підлий Порошенко так і не здав Україну в обмін на Ліпецьку фабрику, як пророкували “борці”. Взяти і так підрізати крила музі великих аналітегів і пророків – чи це не “зрада”?
Ну, а якщо триндець, пісець та інші звірі бігають по Україні, то за законами жанру, в Росії має стояти радість велика. З піснями, тріпаком під балалайку та щедрими возліяніями “Бояришником”.
Не буде відтепер люд русско-православний труїтися бандерівськими цукерками! Не розповсюджуватимуть кляті жидкомасони через “пєтіни лодяники” по Третьому Риму страшні хвороби від сифілісу і СНІДу до хронічної діареї і лобкової алопеції .
Особлива радість шугає на крилах двоголового орла над Ліпецьком. Нарешті зникне клята язва, яка роз`ідала скрепи міста і ганьбила його перед рештою країни. До того ж, із закриттям фабрики ще 700 православно-хромосомним громадянам пощастило вирвати з рабської праці на бендерівців. Вже завтра біржа праці гостинно відчинить перед звільненими свої двері і підтримає чарівне відчуття російської стабільності.
…И на закрытых воротах Липецкой фабрики благодарные россияне напишут трогательные слова благодарности фюре… извините, великому кормчему ВВП:
“Твои пути – ты правишь мудро, Путин –
ведут страну и в праздники, и в будни
Вперёд, вперёд – наперекор всем судьбам…”
А еще – гордые слова, обязательно аршинными буквами: “Развалинами фабрики удовлетворен” и “Можем повторить”.


Павло Бондаренко
Top