Ірина Геращенко: ” Крим на Донбас не міняємо. Донбас не здаємо!”

Крим на Донбас ми міняти не будемо. Й Донбас здавати не будемо теж. Ми будемо вигризати кожен метр українськоі землі. Ми будемо боротися за кожного українця. Україна – це і Львів, і Київ, але і Крим, і Донецьк, і Луганськ. Не можна ставитися до території України, як до свого виборчого округу: де підтримують – за тих боремося, де не сприймають – тих викреслюємо. Боремося за всіх. Відновлення суверенітету і територіальної цілісності, території України в кордонах 2013 року – це є наша мета. І ніхто, жодна політична сила чи жоден народний депутат, який намагається посіяти смуту, настрої поразки, нав’язати дискусію здачі території чи їх торгу – не зіб’є нас зі шляху відновлення ЄДИНОЇ і СОБОРНОЇ УКРАЇНИ . Крим на Донбас не міняємо. Донбас не здаємо!


P. S. Мій пост про те, що Крим на Донбас не міняємо, а Донбас не здаємо, стосувався не лише заяв по Криму, а й заяви одніє фракціі, яка сьогодні, фактично, закликала відмовитися від Донбасу, від реінтеграції Донбасу. Україна – соборна і унітарна держава. Донбас- це Україна.
Ірина Геращенко

2 thoughts on “Ірина Геращенко: ” Крим на Донбас не міняємо. Донбас не здаємо!”

  1. Размеры “красного” на востоке “слегка” преувеличены.

  2. Размеры “красного” на “востоке” слегка преувеличены. Любители “временных обменов” пусть читают Конституцию и идут в “лес”.

Comments are closed.

Top