Павло Бондаренко: “Українці мають постійно перебувати у психологічній ямі”

Черговий шкандаль від наших “патріотичних” ЗМІ. Цього разу “відзначився” СТБ, який продемонстрував на всю країну передачу виробництва російського телеканалу ТНТ “Битва екстрасенсів” з терористами Лугандонії в головних ролях.

Суспільство стало дибки. Голова правління каналу СТБ Володимир Бородянський оперативно вибачився (правда, дуже якось неоковирно) і пообіцяв звільнити винних.
АЛЕ.

Пан Бородянський гадає, що нам невідомо, що таке редакційна політика і хто її затверджує? Він гадає, що ми забули про бьіографію самого пана Бородянського: комерційний дироектор газети “Московський комсомолець в Україні”, а потім – керівник відділу з управління медіа-активами «Альфа-банку» (відповідав за реалізацію бізнес-проектів: «Новий канал», «Наше радіо», «Московський комсомолець в Україні»)?
Він гадає, нам не відомо, що канал ТНТ належить “ГазпромМедіахолдінгу”?


Він гадає, нам не відомо, хто є реальними власниками однієї з найбідьших ФПГ Росії – компанії “Альфа-Капітал”? І хто замовляє музику в українському медіа-просторі?

А тепер те, чого більшість українців не знають. Інформація, щоправда, через треті руки, але безпосередньо з Адміністрації президента РФ.
Так от. Існує низка українських телеканалів, яким платять з Москви за розміщення російського інфоримаційного продукту. Не канали платять власникам інформпродукту, а навпаки! Це не один, не 5 і навіть не 10 мільйонів доларів щорічно!

Замисліться, для чого це робиться.
Замисліться чи замислювався про це пан Бородянський і чому кинувся вибачатися саме зараз, а не розірвав угоди з росіянами в році так 2014-му?
Ключове питання до пана директора СТБ: брали чи не брали?

А щонайстрашніше, за інфою звідти ж, деяким телекомпаніям з Москви платять за певну спрямовансть в інформаційній політиці. О, ні, там не настільки дурні аби замовляти прославлення Путіна та “Русского мира”, все набагато тоньше: новини деяких телеканалів мають складатися лише з негативних сюжетів: корупція, насильство, кров, безкінечні похорони бійців АТО, пророкування дефолту, інфляції, лякання тим, що закінчується газ тощо.

Українці мають постійно перебувати у психологічній ямі. Негативне світосприйняття автоматично переходить у негативне сприйняття власної держави. У песимізм, зневіру, розпач…

А пан Бородянський пообіцяв звільнити пару журналістів. Здавна такі дії відомі як пошук цапів-відбувайлів.
Павло Бондаренко

Top