Дмитро Вовнянко: “Переляк вщухне і долар повернеться до попередніх значень”

На ФБ – нова зрада. Очікувана. Через “гройсманівську мінімалку”, мовляв, курс баксу лізе вгору і це – нова інфляція.

Видам свою оцінку. По-перше, юлькани, риги та всі інші всепропадли, так довго лякали громадян розгоном інфляції узв’язку з підвищенням мінімалки, що не дивно, що десь так з середини грудня народ масово побіг в обмінники міняти гривні на бакси, аби не погоріти через інфляцію. Історія з “Приватом” – додала страхів.


По-друге, нині процес не припинився, а з отриманням на руки нових з/п – пожвавиться, позаяк абсолютна більшість громадян замість нести гроші в магазини, купляти собі холодильники/телевізори/пилососи, побіжить в обмінки, і цим посилить навантаження на гривню.

Похідне від всього цього – коливання курсу. Звісно, бакс тимчасово підскоче. Єдина протиотрута від цього – держрегулювання і розквіт чорного ринку. Краще буде?

Що далі? А те саме, що було у 15-му. Ви вже забули яких висот сягав бакс у лютому 15-го, в розпал боїв за Дебальцево? А чому? А все тому ж, бо перелякані громадяни побігли штурмувати обмінки, плюс – процес підігрівали кілька банків з-за поребрика. А що сталося далі? А те, що за якийсь час всю гривню яку хотіли – скинули, друкарський верстат в НБУ НЕ включився, населенню знадобилися гривні знову – і процес потік у зворотньому напрямку, аж поки долар не провалився нижче 25 (вже забули?)

Я маю цілу низку підстав вважати, що нині друкарський верстат не включиться так само і що за якийсь час переляк вщухне і долар повернеться до попередніх значень.

Тих же, хто нині поширює зраду, можна умовно поділити на ворогів, політботів і корисних ідіотів. Зрештою, – як завжди.
Дмитро Вовнянко‎

Top