Mason Lemberg: “Чи змінив пінчук свою думку?”

Пінчук про Донбас, Крим та перспективи членства України в НАТО і ЄС.
У колонці на Українській правді Пінчук пояснив свою позицію.Позицію можна пояснювати в 3 випадках:
1) Коли позиція була недоформульована в деяких питаннях і потребує уточнення.
2) Коли позиція була перекручена і потребує спростування.
3) Коли людина змінила позицію.
Чи була недоформульована позиція пінчука в питаннях Криму/Донбасу/статусу/відмови від інтеграції в ЄС? – Ні, його позиція була чітко викладена.
Чи була позиція позиція пінчука перекручена? – Була! Всяке лайно типу мустафи і касьянова намагалося видати позицію пінчука як позицію влади.
Чи змінив пінчук свою думку? – Ок, можна допустити такий варіант, але в такому випадку позицію треба не уточнювати, а спростовувати і озвучувати нову. І робити це не в “колонці на Українській Правді”, а на шпальтах WSJ.


То що маємо ми в нашій ситуації?
В нашій ситуації ми маємо пі..(не подумайте, що ..нчука), котрий озвучує одну позицію для “зовнішнього споживача” від імені “українських бізнесових кіл” і цей же пі.. (не подумайте, що ..нчук) намагається виправдатись перед населенням, помилково думаючи, що українці – це населення.

Що це означає?
Це означає, що пі.. (не подумайте, що ..нчук) писав свою статтю на WSJ цілком свідомо, добре усвідомлюючи наслідки, що вона була для когось призначена і була чимось/кимось зумовлена.
Це означає, що я добре запам’ятав цих всіх курв, котрі намагались втюхати нам його ідеї.
Це означає, що УП остаточно перетворилась на вигрібну яму, метою якої є спроби відмазати оцих всіх пі… (не подумайте, що …нчуків).
Mason Lemberg

Top