Ірина Геращенко: “В РФ не працює ЖОДЕН український телеканал, але це не хвилює ОБСЄ”

В РФ не працює ЖОДЕН український телеканал. ЖОДЕН. Чомусь це ніколи не хвилювало і не хвилює ані вельмишановну пані Дуню Міятович і ОБСЄ, ані жодну міжнародну журналістську організацію.


А чому так? Адже в РФ проживає велика українська діаспора, яка налічує мільйони людей, десятки тисяч українців там працюють, сотні – виїхали внаслідок розв’язаної РФ агресії на Донбасі. Там в тюрмах сидять українці – політв’язні! Вони мають право на українську мову і українські телеканали, але їх немає в жодному кабелі. Так само блокуються українські телеканали на окупованому Донбасі і Криму. Де гучні заяви з цього приводу?

Більше того, порушення свободи слова на окупованих територіях не входить в різні моніторинги, в т.ч. Ради Європи і т.п., бо ж, мовляв, туди не пускають моніторингові місії, а отже, інформації не може бути в звітах.

А щодо присутності іноземних телеканалів в українському медіа-просторі, то яку б країну не представляли ці телеканали – вони мають дотримуватися українського законодавства, якщо ретранслюються в Україні. Крим – це Україна.

Ірина Геращенко

Top