Лариса Вакульницька: “Саакашвілі справлявся б з роллю МінСтеця, якби умів піарити не тільки себе”

Президента слухала в Одесі на представленні нового голови ОДА (по телевізору).Згадав він, розмахуючи документами і звітами, “добрим” словом попереднього очільника ОДА (прізвище, правда, ні разу не назвав – делікатний).
Після його спічу одна думка: позвольте, но как он мог служить в очистке? (с), тобто, як же він міг робити реформи в Грузії?
може то не він?
Сюр. Але виходить, що Саакашвілі завалив все, що міг.


Переповідаю, що запам’ятала.
Гроші з держбюджету на дороги виділені (друга за масштабністю сума з понад усіх областей), але освоєні тільки на 30%, бо то тендер не змогли провести, то провели, але не розпочали.
Вартість будівництва доріг входить в четвірку найдорожчих в Україні (!). (ой, Саакашвілі-то барига 🙂
В інших областях тихо відкрили центр адміністративних послуг і тільки Міша з шумом, пилом, барабанами, а потім закрив.
Будівництво міжнародного одеського аеропорту почато і кинуто, зірвані всі строки.
За експериментом в декількох областях доходи від митниці понад план мали направлятись на будівництво доріг – і такі сталось в Одеській, але тільки останні 3 місяці, коли вже ні Марушевської, ні Саакашвілі в керівниках не було. Тобто, у всіх митниць були результати і тільки у Одеської по нулям.
Сніг пішов – прийшлось звертатись для організації роботи до МЧС, хоч в усіх інших областях цим займались місцеві райдержадміністрації. Де ділись ті, кого вибрали за розпіареним конкурсом, чому їх раптово паралізувало – невідомо.
Авантюрист і фанфарон.
Що ми знаємо про сьогоднішню Грузію? Та фактично нічого. Рідкісні повідомлення про неї – то Маккейн приїхав, до голосування в комітеті ЄС по безвізу вони отримали, то ще якісь тихі, але непогані кроки зроблені. А уявляєте як би це звучало, якби Саакашвілі досі був при владі в Грузії?
Та Грузія була б у всіх на устах!
Ото вміє людина себе подати.
(Саакашвілі, певно, шикарно справлявся б з роллю МінСтеця, якби умів піарити не тільки себе).

Лариса Вакульницька

Top