Військові медики спростовують заяви про нестачу реанімобілів на передовій

Вже кілька днів не вщухають дискуссій, спровоковані вкинутою до Мережі звісткою про те, що на передовій, нібито, не вистачає спеціалізованого транспотру для евакуації поранених бійців.Натомість військові медики 54-ї механізованої бригади ЗСУ, які перебувають в епіцентрі бойових дій, на Світлодарській дузі, запевняють, що усім необхідним забезпечені.

Командир медичної роти із позивним “Ігла” назвав заяви окремих волонтерів про нестачу реанімобілей повною дезинформацією: “На  передовій лінії працює стільки машин, скільки їх потребується: п’ять УАЗів, санітарних машин, два МТЛБ (мобільна лабораторія), п’ять карет швидкої допомоги, реанімобілі, є медикаменти, перев’язувальні матеріали, навіть із надлишком”.


Цю  інформацію підтвердили й командири інших медичних рот.

“Евакуація йде. З передової УАЗами витягуємо людей і переносимо в реанімобілі, доставляємо до Бахмута. Робота – цілодобова. Екіпажі змінюються по шість годин”, – розповів про ситуацію у найгарячішій точці АТО Валерій Ливенчук.

Нині військові медики забезпечені усіма необхідними медикаментами для надання допомоги пораненим бійцям. Не виникає проблем із транспортом, запевняє і командир 25-го окремого мотопіхотного батальйону “Київська Русь” Євгеній Лавров.

За матеріалами 5го каналу та Прес-центру штабу АТО
Top