Богдан Карпенко: “Крики про свободу слова – зручна маніпуляція для медіаспільноти”

Коли “порохоботи” виступили з критикою на адресу “журналістів”, котрі брали акредитацію у терористів, котрі дозволяли терористам редагувати власні матеріали, котрі намагались переконати читача, що це не терористи, “а люди, які просто хотіли відділитись”, котрі заносили в наш інфопростір фейки про секретні тюрми СБУ тощо – деякі дуже відомі представники медіаспільноти моментально звинуватили “порохоботів” в атаці на свободу слова, а у соцмережах “раптово” почали з’являтись багато розслідувань на тему “ботів”.


Коли “порохоботи” виступили на захист журналістки, на яку, через просте питання про популізм, накинувся Саакашвілі, а потім ще й замовив травлю у соцмережах на її адресу – деякі дуже відомі представники медіаспільноти в роти води понабирали

Хочу написати цим деяким представникам медіаспільноти наступне: і в першому, і в другому випадку, ви не відстоювали свободу слова, і в першому, і в другому випадку, ви захищали своїх, ігноруючи їхні відверті зашквари, а крики про свободу слова були лише зручною для вас маніпуляцією. Саме це “порохоботи” стверджували, і тоді, коли ви намагались наїхати на “Миротворець”, і саме це отримало підтвердження сьогодні.

Ви називаєте свободою слова вашу участь, і участь ваших колег, в інформаційній війні проти України на стороні агресора, і ви не вважаєте загрозою свободі слова відвертий неадекват у виконанні політика щодо того, хто всього лише посмів йому зробити абсолютно просте зауваження, не вважаєте загрозою свободі слова, бо цей політик дуже близький вашій медійній лобістській групі. І за те, що вам вказують на такі ваші маніпуляції, ви тавруєте людей ботами, проплаченими працівниками влади тощо.

Ви, нешановні деякі представники медіаспільноти, поняття не маєте, що таке свобода слова, для вас це всього лише зручна технологія, прикриваючись котрою ви звикли збільшувати свої статки. І саме через ось таку торгівлю свободою слова, саме через перетворення свободи слова у технологію для заробітку, ту правдиву свободу слова і втрачають.
Богдан Карпенко

Top