Олеся Цибулько: “Савченко ніяк не може визначитись з тим, де її місце”

Щодо Савченко.

Вона зателефонувала пану Туці, щодо підтримки нею законопроекту про окуповані території, а насправді – про блокаду та масове порушення прав людей.

Версія 1-лайт. Вона тупа та некерована. Сьогодні їй на вуха вішає лапшу Медведчук, а завтра Самопоміч (Семенченко і ко конкретно). Отже вона бігає в своїх думках з одного боку на інший: від створення посольства ОРДЛО до блокади Донбасу.


Версія 2-конспірологічна. А може питання лише в тому, що обидві ці ідеї йдуть від Росії. А наша Надєнька насправді є завербованою ФСБ РФ. Просто вона ніяк не може визначитись, де її місце. Таких людей є два типи. Перші працюють на проросійському полі Медведчука: Європа = геї, йдемо до євразійського союзу, в нас громадянська війна. Другі – на радикально-патріотичному полі: майдан-3, розхитування ситуації, блокада Донбасу. Насправді і ті, і інші грають на користь інтересів Росії. В тому, що Семенченко грає на Росію, в мене немає сумніву, бо це все тягнеться з 2014 року, ще з Донецька, коли хлопчина тинвся між ДНР та самообороною українських мітингів, потім зливав інформацію про пересування наших військ, потім була злита база бійців батальйону “Донбас”, потім загинув Іса, поспішаючи йому на допомогу, потім цей законопроект, який є повністю його ініціативою. А Надюша хай вже визначиться нарешті, на якому полі вона грає на Росію: на проросійському чи на патріотичному.

Пропоную ділитись думками з цього привіду. Може, хтось вигадає версію 3.

Олеся Цыбулько

Top