Катерина Яресько: “Юрій Гордієнко – черговий кремлівський проект?”

Пам’ятаєте, нещодавно приїздив до Харкова геніальний розвідник Маломуж, який очолив дуже показову тусовку, в яку входять колишні соціалісти, профспілкові діячі, члени медведчуковського Українського вибору, лідери проросійских виступів 2014 року, клієнти Центра Миротворець. Був там і Юрій Гордієнко.
Вчора ввечері приходить до Каті на пост про цей двіж бот. З ботами Катя ніколи не розмовляє, банить їх відразу, а тут навіть захотілося відповісти.

Отже, воно сказануло таке:
– что касается Юрия Гордиенко . Ведь по некоторым данным он полковник одной из спецслужбы Украины, вышедший в «отставку» по состоянию здоровья. Возможно, этим и объясняется его дружба со многими высокопоставленными чинами генпрокуратуры, МВД и СБУ, его роль советника при президенте по вопросам защиты прав человека, его связи с «кремлевскми инициативами» и другими, ведь известно, что в спецслужбах «бывших» не бывает… И кто знает, чьи и какие именно задания он выполняет в это время.


Катя відповіла ось так:
– мы можем судить только по тому, что видим, это было подло, гадко и мерзопакостно. А рассуждения о том, что он на задании – мимо кассы, так можно любую мерзость пытаться оправдывать. Тут это не пройдет.

Юрій Гордієнко, за якого тут заступаються боти, був віце-президентом такої дуже цікавої організації як “Кремльовская стратегія”, також і в багатьох інших проектах засвітився.
aong

На фото він разом з мамою відомого члена медведчуковського Українського вибору Андрія Лесіка, який має запис у миротворчому Чистилищі.

Може Юрій Гордієнко і є геніальним розвідником – тоді наша увага тільки попрацює на його легенду. До речі, в такому разі хіба приходили б до Каті на сторіночку боти з відмазками? Та навряд. А якщо те, що ми побачили – це черговий кремлівський проект, то про таке ми говорити будемо. Хай дають приводи 😉

Цей діалог відбувався ось тут.
Бот.

Екатерина Яресько

Top