Останнє про ОРДЛО-тури Наді

Її безкарність і тупе заплющування очей на переговори в російському посольстві з ватажками ЛДНР – такий собі удар по голові для нашого МЗС, який за останній рік кілька разів звертався із осудом відвідин окупованого Криму французьких, італійських та німецьких депутатів. Для нашої здорової частини делегації ПАРЄ, яка чимало робить для розжовування позиції, хто окупант, в хто жертва.


Умовний французький депутат Національних зборів Тьєррі Маріанні, близький соратник Франсуа Фійона, – що приїздив тусити до Криму їздив двічі, може, сказати після досвіду Савченко: “А що такого? Ваші депутати теж вільно спілкуються із альтернативними сторонами конфлікту. В чому претензії?”

Або коли наш посол в Італії вдруге заявить про необхідність кримінальної справи проти делегації італійських депів і бізнесменів, ті можуть сказати: “санкції не вічні, а “ділові мости з РФ будувати треба”.

І третє, коли німецькі ліві кататимуться по Криму і переконуватимуть виборців у себе вдома, що скасування санкцій необхідне, щоби налагодити економіку, який приклад може дати Савченко і її досвіди?

Це історія про те, що повага і рівноправні стосунки з міжнародними партнерами починаються із тверезої оцінки і аналізу ситуаціі всередині країни. Бо що дозволено Савченко, може робити Маріанні і всі інші.

Marina Daniluk-Yarmolaeva
Top