Тимошенко забажала чергового піару і викликала Президента на дебати

ЮВТ “викликає” Президента та Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Армії, яка воює за свою незалежність з російським агресором, на … дебати.
Ось, що каже головний популіст країни:
” Якщо він (ПП) хоче дебатувати зі мною (вона), то нехай виходить на телеканали і дебатує. А не посилає проти мене своїх хатніх улюбленців політичних” – заявила вона, натякаючи на на більшість, яка проти неї, а точніше – не з нею.
Юлія Тимошенко, в той час, коли ви “світетесь” на блакитному екрані (а це відбувається цілодобово) і вам необхідні ці “дебати” з главою нашої держави для зайвого PR і задля додаткових ретрансляцій маніпулятивних тезисів Кремля у вуха українському споживачу вашого товару, Президент робить реальну державницьку справу, зберігаючи єдність проукраїнської трансатлантичної коаліції та разом з волонтерами та нами, народом, разом з партнерами по НАТО відроджує національні Збройні Сили, які дають опір вашому колезі Путіну та його агресивному монстру (МОРФ).
Це вам не ваше “хі-хі”. Тому, дебатуйте, і не відволікайте цим непотрібом від реальних справ.
UPD
Хоча, радив би Петро Порошенко знайти буквально хвилину часу, та у прямому ефірі за той же самий час знищити рейтинг ЮВТ фактами та доказами, якими він безумовно володіє. Але, навряд чи Він погодиться. Її рейтинг, запевняю, йому не загрожує.


Павло Нусс

Top