Сергій Прач: “Свято люмпену на 24у каналі”

Я так зрозумів, що Андрій Садовий вирішив розкидувати своє сміття по Україні не тільки вантажівками, а накинути його і на свій вентилятор – 24й ТВ-канал.

Зі сторінок 24го каналу сьогодні продовжується свято коммуністичного люмпену – з уст брехивого олігарха-бандюгана їм підкинули ідею, що кредити МВФ роздають в АП чемоданами своїм людям. А чого чемоданами, а не чулками? Ну якщо прийшла в АП баба – їй чемодан тягнути важко, а так зняла чулку й натовкла її баксами.

15220045_905789396188038_1689982566097833284_n


Але питання в іншому: якщо кредити МВФ роздають чемодано-чулками в АП, то хто ж тоді дає кредити НБУ? Бо ЗВР ростуть, а шайтанам хитати гривню не дуже вдається.

А саме більше неприємно те, що в реальності гроші украли в ЦБ РФ, а не в НБУ. Але люмпену хочеться вкрасти саме в НБ – бо там рідніше і авторитетніше. І тому їм новина про роздачу баксів в АП набагато ближча до душі – ну як так, комусь дали, а їх «честні та патріотичні» персони обділили?

В мене таке відчуття, що не менше 20% населення відчувають себе пасажирами, що застрягли на якомусь вокзалі, під назвою Україна. Ось-ось приїде їх потяг і вони поїдуть звідси к єбеням.
А поки чекають потяг – можуть вести себе як настоящі совкові пасажири: срати і сцяти де попало, розкидати сміття, брехати і грабувати одне одного. «Ачіво – я же скоро уєду» написано у них на лобі. І хоч вони догадуються про таке тату у себе на лобі, але «прівичкі вора удівітельно сільни» правильно підмитив Віллі Токарев.

Сергей Прач

Top