Загрузка...
03203523_ak

С14 і «Операція по захопленню Вані Проценка»:не робіть інфопривід з показного лайна

Народ, не потрібно шарити «героїчні» пости еугена карася з с14 про «операції із захоплення Вані Проценка».
Вони настільки м’яко його затримали, передали в СБУ для розмови (а звідти Проценко був після допиту відпущений), що це швидше схоже на бутафорію для піару с14, ніж на будь-що інше.
Проценко не постраждав, і кілька годин, як блукає Україною далі, про що свідчить його пост у ФБ, а с14 тепер шаритиме зраду про те, як «СБУ відпустило злісного злочинця».
Тому повторюю: не робіть з цього показного лайна інфопривід.
Проценко насправді на постійному контролі СБУ, а с14 дійсно мала можливість «затримати й передати» Проценка в СБУ багато разів, але чомусь підгадала свою акцію саме під таку акцію Проценка, після якої рускімір заволає «пєсню нє задушиш нє убйош».

Весь ефект цього шоу с14і буде заключатися в двох наслідках:Читайте також:
— ватосєпарня буде торжествувати із немочності українських спецслужб (це насправді не страшно), і укріплятися у вірі в свою «святу справу», якій намагаються «наступити на горло» (оце погано, бо вся їхня скрєпна культура лише на таких мотиваційних трансах і живе);
— українці будуть шарити пости про с14, як про героїв (глупо, особливо знаючи історію тих с14ей, наслідок майже нульовий, забудеться швидко), і поносити «немічне СБУ, котре відпускає сєпарів» (ефект, як від слабенької зради, але, чим більше репостів — тим більший ефект. деморалізація і так не дуже вмотививаного низькоIQшного прошарку українців. погано).
Я б здивувався, якби тупенький карась написав щось на кшталт: «ми затримали того, кого і без нас водить СБУ». Їх (с14) постійно використовують, і чомусь кожного разу всі дії с14 виявляються зовсім не на користь Україні.
Як і цього разу.
 

15267755_298969350499602_7587069873747525340_n

Яків ЄвгеновичДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *