С14 і “Операція по захопленню Вані Проценка”:не робіть інфопривід з показного лайна

Народ, не потрібно шарити “героїчні” пости еугена карася з с14 про “операції із захоплення Вані Проценка”.
Вони настільки м’яко його затримали, передали в СБУ для розмови (а звідти Проценко був після допиту відпущений), що це швидше схоже на бутафорію для піару с14, ніж на будь-що інше.
Проценко не постраждав, і кілька годин, як блукає Україною далі, про що свідчить його пост у ФБ, а с14 тепер шаритиме зраду про те, як “СБУ відпустило злісного злочинця”.
Тому повторюю: не робіть з цього показного лайна інфопривід.
Проценко насправді на постійному контролі СБУ, а с14 дійсно мала можливість “затримати й передати” Проценка в СБУ багато разів, але чомусь підгадала свою акцію саме під таку акцію Проценка, після якої рускімір заволає “пєсню нє задушиш нє убйош”.

Весь ефект цього шоу с14і буде заключатися в двох наслідках:


– ватосєпарня буде торжествувати із немочності українських спецслужб (це насправді не страшно), і укріплятися у вірі в свою “святу справу”, якій намагаються “наступити на горло” (оце погано, бо вся їхня скрєпна культура лише на таких мотиваційних трансах і живе);
– українці будуть шарити пости про с14, як про героїв (глупо, особливо знаючи історію тих с14ей, наслідок майже нульовий, забудеться швидко), і поносити “немічне СБУ, котре відпускає сєпарів” (ефект, як від слабенької зради, але, чим більше репостів – тим більший ефект. деморалізація і так не дуже вмотививаного низькоIQшного прошарку українців. погано).
Я б здивувався, якби тупенький карась написав щось на кшталт: “ми затримали того, кого і без нас водить СБУ”. Їх (с14) постійно використовують, і чомусь кожного разу всі дії с14 виявляються зовсім не на користь Україні.
Як і цього разу.
 

15267755_298969350499602_7587069873747525340_n

Яків Євгенович
Top