Віталій Портніков: “Тимошенко, яка захищає 112 і NewsOne – одне з найбільших особистих розчарувань”

Юлія Тимошенко, яка на каналі Савіка Шустера захищає 112 і NewsOne – одне з найбільших особистих розчарувань, які мені довелося переживати. Я знаю, що в політиці кордонів немає, але Юлія Володимирівна і це перейшла.
112 канал, Юліє Володимирівно, влаштовував провокації проти активістів Майдану, був створений для дезінформації і наклепів. NewsOne щоденно, 24 години на добу, переконує своїх глядачів, що всі наші зусилля по зміні країни, все протистояння з Росією – марні. 112 канал пов’язують з Захарченком, “м’ясником Майдану”. NewsOne – c Азаровим, але й Мураєв з Рабиновичем – не краще. Але справа не тільки в цьому.
Справа в тому, Юліє Володимирівно – ви повинні це знати – що будь-яка відозва Майдану за ваше звільнення – сприймалася людьми з недовірою. Що її буквально проштовхували на мітингах Турчинов, Яценюк і Таня Чорновіл. А люди вважали, що ви таке ж породження олігархічної системи, як Янукович. Чи не тому, що їх переконували в цьому серед інших бродячий цирк Савіка Шустера чи телеканал “Інтер”? Якби ми не зламали цю систему, ви до сих пір би сиділи, Юліє Володимировно. А Шустер вів би свої програми і скакав би по пеньках з Януковичем разом з іншими пристосуванцями. І був би як сир у маслі. Проблеми у нього виникли не до, а після Майдану. І то – вигадані проблеми. Ви це добре знаєте.
А ми – чесні журналісти – захищали вас як політичного в’язня. Кожен з нас заплатив за це. Таня Чорновіл – здоров’ям. Я – брудним цькуванням. Ніхто з людей, яких ви захищаєте, мене не підтримав, а кілери з 112 каналу ще й приїхали до мене додому разом з “тітушками”. А тепер ще й ви витерли об нас ноги. Соромно, Юліє Володимирівно. Всьому має бути межа.
Я розумію, що пристосуванці, які давали вам ефір, коли це було їм вигідно, тепер вас не запрошують – інші часи, інші замовники. Але я, як це і належить в справжній журналістиці, буду радий бачити вас в своєму ефірі на espreso.tv. Бенефісу, який влаштовують вам інформаційні найманці, не обіцяю. Але завжди готовий з вами розмовляти в чесній дискусії.


Виталий Портников

One thought on “Віталій Портніков: “Тимошенко, яка захищає 112 і NewsOne – одне з найбільших особистих розчарувань”

  1. Мой уважаемый Виталий,щось нэ тэ….

Comments are closed.

Top