Загрузка...
www-technosotnya-com_361274

Дмитро Вовнянко: «Телевізор починає і програє. Холодильнику»

Спершу — рило Моторила, розмальоване в Пітері самими пітерцями. Тепер — оце. Ростовчанам проблеми ДиРи — пофіг.15219456_1150352385078452_244340300593827966_n

Таких повідомлень на ресурсах сепарів стає все більше. Знаєте як це назвається? Деморалізація противника. Простіше кажучи, перечісним росіянам ДиРи все більше й більше — до лампочки.Читайте також:

У росіян — санкції. У них — ростуть ціни. У них — скаче рубль. У них — масові скорочення. Їм такого не обіцяли. «Вставання з колін» мусило проходити смачно і без скіпки, це — якесь неправильне «вставання». Неякісне…

А коли так — росіяни чесно говорять щось типу: «Це погана ДиРи. Забирайте її назад».

Я все більше переконуюся, що коли санкції, ціни на нафту і власний дебілізм таки поставить Росію на межу економічної катастрофи, коли питання ДиРи постане руба, коли Пуйло просто тихо відкличе звідси своїх горлорізів і коли ЗСУ одним стрімким ударом відновить контроль над окупованими теренами, та забезпечуватиме їхню зачистку СБУ та Нацгвардією, більшість росіян відреагує прогнозовано.

Вони — промовчать.

Ні, не так. Вони взагалі нічого не помітять. Їм по телеку цього не покажуть, а самим шукати їм буде ломи — втомили їх вже ці ДиРи.

Так само як не помітили виведення військ з Афгану. А потім — виведення військ з країн Варшавського договору. Тоді їх цікавили ущент інші теми.

Зараз буде те саме. Спершу не помітть падіння ДиРи. Потім — деокупацію Криму. А там….

Дмитро ВовнянкоДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *