Загрузка...
ukrnaftogaz

Дмитро Вовнянко: «Нафтогаз» вперше за багато років є прибутковим

Ну що, подарувати Вам перемогу? Тоді слухайте.

В тридев’ятому президенстві, утридесятій українській демократії у компанії «Нафтогаз» частка приватних імпортерів газу зросла з 1% у 2014 році до 26% за 10 місяців 2016 року.

А ще — лібералізовано ринок газу для комерційних споживачів, при чому частка приватних постачальників на ньому склала 78% у 2015 році та продовжує збільшуватися у 2016 році.Читайте також:

А ще, якщо у 2014 році дефіцит «Нафтогазу» склав 6,2% ВВП, то у 2016 році «Нафтогаз» вперше за багато років є прибутковим і не потребує фінансових вливань з держбюджету. У поточному році «Нафтогаз» планує сплатити близько 60 млрд грн податків, або більше 10% загальних доходів Державного бюджету України.

Хіба не фігня? А от за Федоровича!… Будь-який Касьянов підтвердить.

Завдяки проведеним реформам, «Нафтогаз» отримав можливість нарощувати інвестиції у власний видобуток газу. У 2015 році інвестиції ПАТ «Укргазвидобування» у видобуток газу зросли по відношенню до 2013 року на 50% – з 2,2 млрд гривень до 3,4 млрд гривень.

Закупівлі обладнання «Укргазвидобуванням» у вітчизняних виробників за 10 місяців поточного року вже досягли рівня 2,5 млрд гривень, майже стільки, скільки за весь 2015 рік. Тобто вітчзняних виробників роботою завантажили!

А так — все пропало. Нас зливають. Правда?

Дмитро ВовнянкоДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *