Богдан Карпенко: “Можете продовжувати жартувати на тему безвізу”

Повторю за безвізовий:

– Україна виконала всі 9999 умов, які ставили нам. У цьому величезна заслуга також і Президента. Поставлені умови були надскладними, їх виконання вважаю результатом титанічної роботи, пошуку компромісів. Повірити у те, що вдасться подібне, ще рік тому я би не зміг. Поважайте хоч трохи роботу тих, кому було не байдуже, поки ціла армія зрадоманів та вати в один голос кричали, що все погано, і все зливають, і вамнічогоневдасться.


Затримання безвізу сьогодні йде не по нашій провині. Всі питання до ЄС. Там багато лобістів РФ, які, у тому числі, затягуватимуть, і видумуватимуть нові причини, у сподіванні, що Україна сама десь лажане, і можна буде все спихнути на нас. Дані затягування дуже комфортно використовувати, щоб, з одного боку, переконувати українців “а нащо нам той безвіз”, з іншого боку, маніпуляціями обвинувачувати саме ПП у тому, що безвіз не дають, чим лупити його рейтинг, і підвищувати рейтинг тих сил, які орієнтовані на Москву.

Про обіцянки Президента: хоч я вважаю, що у них потрібно вказувати, що на цій стадії від нас вже нічого не залежить, з іншого боку, Президент повинен постійно нагадувати ЄС про їх зобов’язання, називати дати, на які ЄС ці зобов’язування взявся виконувати. Я не знаю, як тут вірніше поступити

Тепер можете продовжувати жартувати на тему безвізу, і накидувати на свого Президента, спільним хором з тими партіями, які, видаючи з себе проєвропейські, свідомо зривали голосування по потрібним законам по темі, чи з проросійськими та російськими проектами, які, цілком зрозуміло, бажають всіма силами повернути нас під вплив Кремля. Також можете накидувати на ЄС, забуваючи, що там, окрім лобістів Кремля, є багато тих, хто лобістам Кремля активно протистоїть.

А можете не брати участі у цьому параді веселих жартиків, а продовжити послідовно та наполегливо вимагати від ЄС виконувати ту частину, яку вони на себе взяли, або ж нехай визнають, що вони не здатні відповідати за власну частину договору. У мене все.

Богдан Карпенко
Top