Тарас Чорновіл: “Ви забули, як виглядає реальна поліцейська держава”

Тут пару дебілів на екранах (з тих, що вчора запалили шини й розгромили косметичний салон, а потім ще якось другорядне півпідвальне відділення банку) заявляли про “поліцейську державу”. Потім ще один “обдарований” хвостик-помело Юлії Володимирівни Андрій Павловський про “поліцейський режим” дописи розкидав (це той, що додумався спростовувати автентичність “файлів Суркова”, дослівно(!!!) переклавши й опублікувавши рашистські спростування).
Так от. Уявіть собі на мить, щоб сталося в реальній поліцейській державі з цими людьми. Та нічого б не сталося… Бо половина з них, ті що є хронічними провокаторами, працювали б на спецслужби й клепали б доноси. А другу половину за потенційну небланонадійність пересадили б ще задовго до тієї миті, коли б у них зародилася думка вийти на Майдан.
І Майдан учора б виглядав зовсім інакше – ще з ночі все б заблокували (а не металошукачі для безпеки повстановлювали), щоб Порошенко з Гройсманом проводили свої заходи без несподіванок. А знизу їм щедро б аплодували тисячі зігнаних комунальників. І правильне телебачення все правильно б висвітлювало. Ну, в стилі “єдінєніє партії і народа” Ой швидко ж ви, панове, Союз забули та мало на Рашистан дивитеся…


Тарас Чорновіл

Top