Про революційний сюрреалізм і дуелянтську культуру

Чим цікавий колективний вуличний бешкет (?), так це приростом сюрреалізму.

Вчора, якимось дивом, серед революційно налаштованих хлопців і бабусь, під стінами офісу медведчука опинився народний депутат ВР – Sergey Vysotsky (Народний фронт). Зізнаюсь, я особливо не слідкував за його парламентською діяльністю, втім тепер маю привід.


Серед натовпу мітингувальників знайшлося дві, не встановлених слідством дурілки картонні, які упізнали лице нардепа. Маючи непереборну громадянську свідомість і загострене відчуття справедливості вони вирішили даєбацця до Сєрьоги з приводу е-декларації. Народні месники перегородили йому шлях, гучно називали його радикально-хуйовими словами та стали зухвало смикати за руки… Депутат з ними відійшов на іншу локацію темної підворітні і за декілька хвилин розгорнулася битва. Поки я пробирався через натовп аби зупинити протистояння, Сєрьога встиг двом месникам дати якісних звіздюлєй у дусі раннього Джекі Чана, і при цьому навіть не зняв дорогі окуляри. Нардеп вправно орудував джебами, хуками та хай-кіками, а найголовніше – не кликав міліцію на допомогу.

До місця подій підійшло з десяток мітингувальників. Бійку було призупинено. Отпижжєним месникам покрутили руки і повели до міліції (О дивний хтонічний світ революційного безрозсудства (!!!): одні дойобуються, а інші їх в мусарню здають). Невдахи у цей час розпиналися – “пацани, ми своі, а он дєпутат; дєпутатов нада мочить”, втім це їх не врятувало від правосвідомості представників революційної групи.

Тим часом Висоцький далі рвався в бій і нічого не волав про “недоторканність” та “кримінальну відповідальність”.
Мені невідомо у який спосіб нардеп набув свої статки. Можливо це відбулося у цілком прозорий спосіб. Нехай цим питанням займаються шарящі і компетентні особи, але я не можу ставитись без поваги до рівня дуелянтської культури цього парламентаря. Сподіваюсь він ніяких заяв у якості потерпілого не подаватиме до органів поліції. У протилежному випадку мені доведеться відкликати свій допис-панегірик)).

Дмитро Савченко

Top