Дестабілізація з Кремля: не будьте “корисними ідіотами”

Вперше це сталося, коли я вивчала дампи Столярової, там була чітка вказівка на осінь 2016, сильне й могутнє потрясіння, яке може змінити ситуацію в Україні. З тих пір я дуже уважно спостерігаю за всіма згадуваннями цієї пори року, а їх було багато, з різних, незалежних між собою джерел.

Ми всі різні, в Україні дуже багато умовних груп, ідентичності яких різняться – від європейського лівостороннього лібералізму до внутрішньоорієнтованого націоналізму, від нечітко визначеного ідеалізму до конкретного прагматизму, від бажання побудови умовної Європи в межах України до намагань відтворення тут певної кращої орди, яка була б прикладом для нашого північного сусіда. Але всі наші умовні групи об’єднує ідентичність незалежності, розуміння зла та злочинів, які йдуть до нас через дірявий кордон, через агентів впливу, через наших корисних ідіотів. Тому я й вирішила написати це, орієнтуючись на об’єднуючі нас речі, на те, що мене все ж таки читають та почують.


На жаль, знаю, яка масована обробка йде серед відслуживших хлопців, як підбурюють людей, і навіть серед моїх знайомих є ті, хто збирається брати участь у цьому шабаші, організованому кремлівськими технологами, пишу це і для них також.

Отже.
Я не обговорюю, викладаю як власну думку, яка сформована на фактах та різних джерелах інформації. Зараз йде нагнітання, спроби дискредитації влади, органів, звинувачення їх у створенні фейків і т.ін. Застерігаю вас від цього, бо точно знаю, що ті документи, які я особисто вивчала, перекликаються з нещодавніми оприлюдненнями СБУ та СЗР. Це точно, я подібну інформацію бачила.

Вважаю, що не на часі зараз вирішувати свої політичні питання. В такий хіткий ситуації можна вибороти якийсь електоральний бонус, недолугі політтехнології, як ми спостерігаємо, здебільшого й побудовані на такому. Розумію, що для когось це шанс, але це піде на користь нашому ворогу, який і створив цю ситуацію. Політика – це високий рівень суспільних відносин, це внесок в історію, а історія таких помилок не пробачає. Будьте обережні.

Моя думка така. Ні в якому разі не слід зараз робити нічого, що розхитує ситуацію. Все наше негативне ставлення до влади, злодіїв, крадіїв, цинічної наживи, безглуздих призначень нікуди не подінеться, й ми маємо з цим розібратися, але своїми силами, самостійно, не в рамках організованої Кремлем двіжухи. Ваша автономність у діях є оманливою, все це спроектовано, ваше невдоволення вираховано та покладено в основу їхнього задуму. Ми з цим розберемося, але точно не зараз, все що буде відбуватися в найближчий час – на користь росії (країна-агресор). Просто вважайте, що цей час у нас вкрадено, спокійно віддайте його, використайте для відпочинку та розвитку, накопичення енергії. Не слід зараз різко висловлюватись, протистояти, обурюватися і т.ін., на це на короткий час наклала монополію раша. Ваші цілком слушні й справедливі виступи зараз підуть на користь нашому спільному ворогу, хіба ж це вам потрібно? Скажу навіть більше, що моє особисте ставлення до будь-яких дій з розхитування та з’язування відносин буде дуже негативним, якщо ви якось ціните наше спілкування, подумайте про це.

Не можу зараз нічого вам доказувати, на це просто немає часу та сил, можу лише запропонувати повірити мені.

Екатерина Яресько

Top