Путін і Тимошенко готують в Україні переворот за чорногорським сценарієм?

Щодо заяви СБУ по дестабілізації ситуації в Україні. Можете не вірити і називати її брехливою. Маєте право. Хто нині з нормальних патріотів, які вже три роки клянуться положити душу й тіло за нашу свободу вірить цим зрадникам Батьківщини. Там же, кажуть, суцільний агенти Кремля і запродані олігархів.

Але от що скажу вам я. Елементарний аналіз поточних подій і володіння парою цікавих фактів змушує мене з прикрістю констатувати: СБУ подає нам правдиву інформацію.
Ви не вірите в план Суркова «Шатун»? А я вірю. І не важливо, чи дійсно існує план під такою назвою; чи матеріали начебто з пошти Суркова, помилені нашими хакерами правдиві, а чи це фейк – я бачу те, що бачу.
У Києві – перманентні «майдани». То вчителі, то пенсіонери, то якісь фермери. Останній раз були бабусі, які вимагали повернути їм вклади в банках. Бабусі. Вклади. Кажуть, єдиний їхній вклад – це 80 грн/година, які вклали в їхні руки організатори. В сумі можу помилятися – різні люди називали різне, вивів середнє арифметичне.
Серед організаторів того мітингу були помічені ультра-путініст, махровий українофоб пан Рабінович, який вийшов з фракції Опозиційного блоку, бо той, на його думку, є дуже… проукраїнським. Відзначився відомий шахрай і феесбешний троль Гена Балашов. Кажуть, і Жека Мураєв, той самий, одіозний любитель «Русского мира», родич Азарова і найзатятіший борець з незалежністю України також був. У натовпі професійних мітингувальників було помічено і Надію Савченко.
“Мохерові берети” – гвардія “Русского мира”.
Без зброї гррлянки перегриземо залізними коронками
за 80 грн./год.


На 15 листопада, призначено мітинг під спрямуванням і керівництвом «Батьківщини-Родины» і персонально її першого секретаря Тимошенко Ю.В. Мабуть, теж вимагатимуть підвищення зарплат та пенсій і протестуватимуть проти підвищення мінімальної зарплатні. Скільки платять там – не знаю, не скажу.
А вже на 17 листопада запланований «страйк» лікарів. Про це з вуст одного місцевого депутата від Опозиційного блоку. Вони вже, не соромлячись, і нічого не боячись, просто на людях по телефонах про це говорять.
Кажуть: секретарі з Опозиційного блоку називають Юлю Володимирівну різними негарними словами, оголосили, що проти «революції» і наголошують на окремішності своїх протестів. Все вірно. Але це як у військовій стратегії – іти на ворога різними колонами, різними шляхами, під командуванням різних генералів, але вдарити у визначений Головнокомандувачем час і місце. Де ж сидить головнокомандувач? З якої столиці командує цими колонами?
Так що правдиві відомості від Суркова, чи ні, а план таки існує. Може, називається не так. Тут справа от в чому.
Для Путіна, а відтак і для його наймитів в Україні останні місяці 2016 та перша половина 2017 року – останній шанс нагнути українців і знову посадити їм на шию кремлівських найманців. Бо далі – труба.
Економіка в Україні потихеньку не лише стабілізується, але й показує певне зростання. Наслідки страшного удару, який нанесли господарчій інтеграції та суміжним зв’язкам агресія Путіна і захоплення промислових підприємств Донбасу переважно подолано. Залежність від путінського газу і навіть нафти знівельовано. Гривня тримається.
Якщо не вдасться провести контрреволюцію до весни, далі перспективи кремлівської п’ятої колони виглядають жалюгідно. По-перше, зіграє свою роль підвищення мінімальної зарплатні. По-друге, влітку, як відомо, революції не роблять – люмпен товчеться на городах. Та і вождям треба відпочити за кордоном.
А восени… А до осені путінський режим може і не дожити. Цієї осені він вже доїв Резервний фонд і взявся на Фонд національного добробуту, якого і вистачить якраз до вересня-жовтня.
І ще не зрозуміло, чи втримаються ДНР-ЛНР до того часу. А якщо ні, то Порошенко отримає славу людини, яка перемогла Москву малою кров’ю і тоді ніхто, ніякі накачані батоксом «багіні», ніякі перманентно голодуючі товстозаді «надії нації» і вусаті продажні фельдмаршали не матимуть ані найменших шансів. Тоді вже Порошенко буде диктувати умови і, можливо, провокувати дострокові вибори, аби добити проросійську політичну агентуру.
Отож, у Путіна, Тимошенки, Гриценки, Вілкула, Рабіновича залишається часу зовсім небагато – 3-4 місяці. Встоїмо – значить переможемо.
Тепер не головне, але найнебезпечніше. Буває так, що небезпечне страшне не завжди буває головним. Так от, багато друзів вважають, що у Кремлі і серед промосковських політиків, зокрема пані Тимошенко так і не зрозуміли, що Майдан неможливо розбудити політичними технологіями. Це, як на мене, трохи не так.
Насправді, очевидно що відповідними людішками було проаналізовано досвід Євромайдану і зроблено головний висновок: масові виступи людей можна викликати лише одним: кров’ю. Ніякі фальшиві вкладники банків за 80 гривень; ніякі «вчителі» і «лікарі» з професійно намальованими плакатами і новенькими прапорами (120 грн./шт.) на новеньких вудилищах (250 грн./шт.); ніякі завезені пенсіонери не здатні робити революцію. Для цього потрібен народ з усією його потужною внутрішньою силою.
А народ можна підняти лише кров’ю.
І я дуже боюся, що акції 15-17 листопада – це лише пролог. Це лише зав’язка, аби вийти на повномасштабні акції з штурмом адмінбудівель і перестрілками завезеною з АТО та Росії зброєю якраз на річницю Євромайдану. Треба аби якісь невідомі в «пікселях» і у масках розстріляли десяток-другий «вкладників» або «пенсіонерів». Зробивши це таким чином, аби вказати на владу.
Не вірите, що таке можливо? Не вірите, що Путін і його поплічники тут, в Україні, здатні на таке? Тоді згадайте сценарій невдалого державного перевороту у Чорногорії з якого стримлять віслючі вуха Путіна. І згадайте, що у нас в Україні вже існує кілька озброєних загонів «патріотів», здатних на все. І гранату під стінами Верховної ради 31 серпня 2015. Тоді на бій проти «злочинної влади» народ підняти не вдалося. Але якщо закидати гранатами мітинг бабусь?
Спроба державного перевороту в Чорногорії провалилася.
Росія була змушена офційно вибачатися за дії своїх громадян,
котри “за власної ініціативи” поїхали туди зі зброєю
“решать определенные задачи”. Де гарантія, що
в Києві не спробують подібний сценарій?

Те, що Кремль зробив ставку на провокування масових заворушень, політичної кризи і дострокові вибори, доводиться дуже просто. Для цього не треба бути високочолим аналітиком. Достатньо бути журналістом або мати серед журналістів знайомих.
У ЗМІ ВЖЕ ПІШЛИ ПЕРШІ ЗАМОВЛЕННЯ НА РОЗМІЩЕННЯ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ АГІТАЦІЇ.
А це значить, що Кремль почав грати ва-банк. І я далеко не впевнений, що гранат і АК-74 в цьому сценарії немає. Буду щасливий, якщо мої страхи виявляться марними. А поки що…
А поки що вважатиму кожного, хто підтримає виступи пропутінських сил у Києві, ворогами народу, держави, нації – вибирайте кому що ближче. Кожен, хто попреться на мітинг, пікет, страйк чи будь-яку іншу акцію, має знати: він грає на боці Путіна.
Хочете на свій горб путінських холуїв – після не скігліть і не плачте, що вас не попереджали. Україні мають унікальний досвід марширування по граблях. Чорна Рада, Руїна, Кочубеївщина, вибрики Вінниченка тому приклад.
Якщо просадимо власну державу і цього разу – то вже назавжди.
Я все сказав.
Той, хто має вуха – почує.

Амінь.

Павло Правий

Top