5 депутатів жодного разу не проголосували з початку сесії

З початку роботи 5 сесії Верховної Ради п’ятеро народних депутатів не проголосували жодного разу. Вони пропустили 860 голосувань. Про це свідчить моніторинг діяльності народних депутатів, який проводить Комітет виборців України у рамках проекту «Дослівно».Двоє з найбільш «бездіяльних» депутатів – Сергій Клюєв та Олександр Онищенко оголошені у розшук. Однак інші вісім депутатів, які потрапили до «пасивного» списку або просто не голосували, або не з’являлися на засідання. «Досить важко знайти якісь зрозумілі пояснення відверто недбалого ставлення до своїх прямих обов’язків, – наголосив Олексій Кошель, голова Комітету виборців України. – Тим більше, коли ми бачимо, як приміром, Вадим Рабінович в цей час займається активною розбудовою своєї партії. Чи Віталій Чепінога, який є дуже активним у соцмережах, голосував усього лише чотири рази протягом 5 сесії»


Найбільш активними депутатами з початку вересня були Івано Спориш, Віктор Пинзеник та Ігор Васюник, які пропустили лише 2, 3 і 4 голосування відповідно.

14900570_1270848442956909_1607653206657284546_n

Довідково: Протягом 5 сесії 8 скликання станом на 4 листопада було 5 пленарних тижнів. Депутати голосували 860 разів.

Проект «Дослівно» аналізує як політичні сили, окремі політики виконують свої обіцянки. Експерти Комітету виборців перевіряють і досліджують публічні вислови політиків, законотворчі ініціативи, виборчі програми. В рамках проекту було презентовано два аналітичних дослідження: «Хто саботує проведення реформи децентралізації в Україні» і «Як парламентські фракції виконують свої обіцянки у частині соціальної політики».

Комітет виборців України

Top